Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Szerelmes vagyok egy fiúba, akinek van barátnője, és szereti. Egyszerűen képtelenség. Van egy másik fiú, aki majdnem biztos hogy szeret ( szerelmes), aranyos, meg minden, de nem szeretem.

Figyelt kérdés
Az a közös bennünk, hoyg Londonban élünk, egy suliba járunk. A fiú akit szeretek afganisztáni. A másik Sri lankai. Ez is kicsit furcsa, mert hát nem tudom, kicsit viszakozok az ellen,, hoyg egy barna bőrű fiú legyen a barátom. Persze nem vagyok rasszista, csak nem hinném hogy ő lenne a nagy Ő. 15.5/l Ősszejönnétek a sri lankai fiúval?

2013. okt. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkivel ne jöjj össze, most mondtad, hogy az egyiknek barátnője van, a másikat meg nem szereted. Akkor még is kivel akarsz összejönni? -.- Hülye pi--... szerelemből szokás járni valakivel. Ha nem találsz szabad prédát, maradj egyedül!
2013. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő 15db 5 éves kislány??? Jézusom
2013. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak lehet, hogy megszeretném, ha jobban megismerném. Mert rendes srác. És talán tudnék felejteni is. :/
2013. okt. 12. 19:41
 4/5 A kérdező kommentje:
15,5 éves lány. tizenöt és fél.
2013. okt. 12. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Istenem, 15, jaj bocsánat, 15 és fél éves vagy. Akkor viselkedj már a korodnak megfelelően. Akinek van barátnője, azt a srácot kicsit sem érdekled. Felejtsd el. A másik srác, meg ha tényleg szeret, akkor majd elhív randira. De lehet, hogy csak beképzeled.

Akkor kell járni valakivel, ha tényleg szereted. Ha elhív, elmész vele randizni, és ha kicsit jobban megismered, el tudod dönteni, hogy jársz e vele, vagy sem. Nem azért járunk valakivel, mert milyen menő, meg hogy felejtsünk, hanem azért, mert szeretjük.....

2013. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!