Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki arról beszél, hogy...

Mindenki arról beszél, hogy mennyire gyűlölik a nyarat, de van itt olyan, aki imádja?

Figyelt kérdés

Nyilván azoknak tényleg szar, akik kint dolgoznak nyáron, de van köztetek olyan, akit most megviselt a lehűlés? Gyűlölöm az őszt és a telet, azt a ronda, lucskos, esős időt, meg hogy megfagyok egész nap, és túlzás nélkül kéthetente fázok meg. Na meg ott van ez a hányós-fosós vírus, amitől fél éven át rettegek, mert emetofóbiás vagyok.

A meleget bírom, 40 fokban is full feketében járok leengedett hajjal, és ha kicsit meg is izzadok, akkor is ezerszer kellemesebb, mint megfagyni.

Szóval van olyan, aki már siratja a nyarat?


2021. aug. 28. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Imádom a nyarat, utálom a telet
Utálom a nyarat, imádom a telet
Mindkettőt utálom
Mindkettőt szeretem
Mittudomén csak szavazni akarok
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj a 40 fokkal hogy nem lehet fekete ruhát felvenni, hanem sportolni nem a legkellemesebb ilyen időben. Aztán az UV sugárzás is jóval erősebb nyáron.
2021. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évszakot szeretek, de nekem néha túl sokáig tartanak.


Pl most elég sokáig elhúzódott a hideg idő, így már alig vártam, hogy meleg legyen. Aztán amint elhagytuk a kellemes 25°C-os zónát és jöttek ezek az irdatlan hőhullámok, onnantól kezdve csak imádkoztam, hogy jöjjön már egy front.

Én legjobban az átmeneti időt szeretem, a tavaszt és az őszt, amikor melegít a nap, de a hideg szélben még kiráz egy kicsit a hideg. Ilyenkor hordom a legjobb ruháimat is. Jól érzem magam.


Aztán amikor jön a november és a tél, amikor a mellkasom is összeszorul úgy vacognak a zsigereim is, hiába öltözök rétegesen, és még a buszon így is 25°C van, hogy jól leizzadj meg meggyulladj (mert nem tudsz rendesen levetkőzni, mert nincs elég helyed), és nincs kedvem kimenni a levegőre, mert mindenki tüzel és füstöl és sötét van és nyirkosság - na ezt én is utálom.


Ha nem mondhatom azt, hogy tavasz/ősz, akkor a nyár/tél közül mégis inkább a telet választom.

2021. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Én!!! Imádok strandolni, bulizni, és fürdőruhában napozni. A telet utálom, mert majd megfagyok .
2021. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Én pontosan ugyanilyen vagyok. Egyszerűen utálok fázni és sajnos elég fázós is vagyok. Nem tudok télen olyan sok ruhát magamra húzni, hogy ne vacogjak. Szedek minden vitamint, immunerősítőt stb. és így is két hetente fixen beteg leszek. Gyűlölöm, hogy sötétben indulok munkába és mikor végzem már 4-5 körül ismét sötét van.


Nekem a kimondott nyári kánikula nem a kedvencem, de ezerszer inkább azt, mint a hideget. Egyébként olyan 25 fokban érzem magam a legjobban.

2021. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért eléggé összetett dolog. Egyrészt egyáltalán nem mindegy, hogy az ország melyik részében laksz, fiatal, avagy idősebb vagy. Van-e túlsúlyod, krónikus betegséged, stb.... Szóval fiatalon az ember mindent sokkal jobban bír, az idősebb korosztályt a hőség és a nagyon hideg is megviseli, főleg ha mellette egyéb betegségeik is vannak (pl. szív- és érrendszeri).


Másrészt az ország dél-keleti részén ez a nyár eddig elviselhetetlen volt, kb. két hónapig hőség megszakítás és eső nélkül.


Strandon bárki el tudná viselni a hőséget, de a munkahelyen, szabadtéren dolgozva, vagy irodában klíma nélkül nagyon megterhelő. És akkor még nem beszéltünk a mezőgazdaságról, ahol szinte minden kiégett, kiszáradt.

2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én imádom a nyarat..meleg van, bármikor kimehetek egy szál pólóban, éjjel nem fagyok meg ha kinnt vagyok..lehet bulizni, strandolni stb.. egyeül a szúnyogokat utalom ilyenkor, de még mindíg jobb mint ősszel vagy tavasszal amikor állandóan esik, hideg van és sehova nincs kedve menni az embernek az ilyen borongós időben.. a telet is szertném egyébkent ha esne hó, dehát nem igen szokott esni így meg az is szar
2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Én imádom a nyarat. Jó idő van, nincs suli, lehet strandra menni, akkor találkozok a legtöbb rég nem látott ismerőssel, és egyszerűen olyankor minden jó.

Persze a 40 fokos meleget azt utálom, de összességében a nyár a kedvenc évszakom, bár a tavasz is szorosan mellette van.

A telet gyűlölöm, lassan telik el, hideg van, 6 réteg ruha kell, meg ilyenek. Egyedül talán az a jó benne, hogy akkor van a szülinapom, meg ugye a karácsony. Persze gyönyörű tud lenni, ha havazik, de már szinte egyáltalán nem szokott. Más jót én nem nagyon látok a télben...

2021. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A nyár a kedvencem, meg a tavasz. Az ősz visel meg a legjobban. A tél is-is.
2021. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én minden évszakot szeretek, vagyis szeretnék, ha nem egymást váltaná a tél meg a nyár. Kicsit drasztikus, hogy múlt vasárnap még a Balcsiban pancsoltam, tegnap este meg télikabátban vittem már le a kutyát.
2021. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sajnos se a hideget, se a meleget nem bírom. De ha választani kell, a nyarat szeretem, mert tanár vagyok.:)
2021. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!