Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz valamikor a közeljövőben...

Lesz valamikor a közeljövőben online oktatás? Ki mit hallott erről?

Figyelt kérdés

Biztos már százszor megkérdezték, de nem találok most ilyen kérdést.

Egyetem miatt érdeklődőm, mert akkor több tárgyat vennék föl.


Valami szeptember 16/október 18 körülieket hallottam.


2021. aug. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szeptember tuti nem, október 18 esélyes, addigra vége minden fidesz találkának, vadászkiállításnak, de ez sem életbiztosítás, tavaly is kihúztak novemberig, pedig akkor még oltás sem volt.
2021. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Honnan a francból tudjuk mi és a kormány, hogy hogy alakul a járvány? Nincs varázsgömbünk! Te komolyan azt hiszed, hogy két hónapra előre eldöntötték? Hogy feltételezheted, hogy a lakossági szóbeszédek, pont azok, amiket te hallottál, egyenlők a valósággal?
2021. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert hallottam ismerősöktől, hogy tanároknak már kiküldték, hogy mikortól lesz online:)
2021. aug. 29. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én semmit nem hallottam erről még.
2021. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A ló***t küldték ki!!!! Szerinted nem tudnánk arról hivatalos közlésben azonnal?
2021. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Az állami sulik jóelőre megkapják a menetrendet az egyre kakibb NAT tal együtt. Igen tudnak róla az állami intézmények, a kormány egy általános forgatókönyv alapján csinálja ezt. Megint Szept. Okt. Iskola utánna digitális, és jó előre eldöntik képzeld el.
2021. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!