Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valahol Magyarországon...

Van valahol Magyarországon kpop táncoktatás? Vagy fog indulni valamikor a közeljövőben?

Figyelt kérdés

szerintem nagyon király lenne, ha esetleg indulna egy ilyen:D

ahogy látom most nem nagyon van, habár lehet hogy csak én nem találtam, ha esetleg ti tudtok akkor szívesen meghallgatnám:D

meg ha jól tudom néhány éve még voltak ilyen edzések csak azóta megszűntek :/ ti tudtok esetleg olyanról hogy a közeljövőben indulna egy ilyen edzés? sőt még itt a régi kérdéseket böngészve láttam hogy voltak is ehhez kezdeményezések, abból lett valami?

legfőképp Pest és környéke érdekelne



2016. okt. 23. 12:06
 1/5 Eminity_69 válasza:
100%
Hallottam már róla, de nem tudom, hogy pontosan hol lehet. Viszont van egy ilyen youtube csatorna(rpm?), ahova ilyen videókat töltenek fel, én egyszerűen imááádom. Részletes útmutatást ad az egyes számok eredeti táncához egy kicsit leegyszerűsítve. Egy táncot én olyan fél óra alatt tanulok meg, ha érdekelnek pontos linkek, stb, nyugodtan írj:)
2016. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A HMAról tudok náluk volt tag felvétel de már nincs kere rájuk facen: home made asia
2016. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Eminity_69 válasza:
Szia, persze:) RPM Dance Crew
2017. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha még érdekel válasz, akkor itt van:

[link]

Budán van a Koreai Kulturális Központ, és ott oktatnak. :)

2017. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen köszönöm a válaszokat, jártam is az utóbbira:)
2017. júl. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!