Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs még munkám de felköltözt...

Nincs még munkám de felköltöztem most elöszőr albérletbe. Miért sirok midig?

Figyelt kérdés
Anyukámékkal laktam de ott ahol laknak max gyárba tudnék menni ahol anyáék laknak de 2 napja lakok itt es hat neha ramjon a siras felek kikeszulok vonattalvolt fel reggel vonattal kicsir segitett takaritani es elment elsirtam magam. ha minden nap sirni fogok felek kikeszulok nemlesz jo vege. interjum lesz holnap aztán hát ja keszulok.
2021. aug. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Félsz az ismeretlentől, majd megszokod idővel. A sírás jót tesz, oldja a feszültséget.
2021. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mar faj a fejem is.
2021. aug. 29. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, készülj az interjúra, sikerülni fog. Az életet el kell kezdeni valahogyan, és náálad akkor most jött el az ideje.
2021. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szep ido van,menn el kocogni a friss levegore. Oldja a feszultseget. Nyugodtsag hatarozottsag fog aradni beloled. Ez fontos egy interjun.
2021. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
☺☺☺☺☺😊Egyszer biztos elmulik.
2021. aug. 29. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon felelőtlen döntésnek hangzik. Bár ha van rá pénz, akkor oké. Jelenleg nagyon nehéz munkát találni, így leginkább az a javaslatom, hogy vállalj el akármit, hovy fenntarthasd ezt anyavadt albinyót. Álommunkádat majd évekig keresheted, mire felvesznek.
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felelőtlen?
2021. aug. 29. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tudod munka nélkül fenntartani a lakást?
2021. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!