Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok akik 25-30...

Vannak még olyanok akik 25-30 éves korukra megunták az életet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, én.
2021. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Én is.
2021. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Én már ez előtt is xD
2021. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is voltam ebben a helyzetben.

Az segített, hogy új dolgokba fogtam bele (új hobbi, sportolás), illetve szerintem megoldás lehet még az ismerkedés, munkahely váltás, utazás is.

2021. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Önmagában az életet nem, hanem inkább az életbeli rossz dolgokat untam meg, az igazságtalanságot, stb. Pedig nekem nincs is rossz életem, ahhoz képest. 20/F
2021. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

4-es sablon bölcsességeitől eltekintve szerintem ezzel az emberek többsége így van. az ilyen "új célkitűzésektől" fogod majd csak igazán azt érezni, hogy szar és unalmas az élet, mert szükség van ilyen kényszer útkeresésekre.

munkahelyet meg pláne nem váltanék csak azért, mert úgy izgalmasabb...XD


sokkal jobban tesszük, hogyha megpróbáljuk azt értékelni, amink van, mert olyan nem létezik, hogy valaki 25-30 éves korára nem ért el szó szerint semmit. maximum úgy vélekedik róla, na akkor azon kell inkább dolgozni, nem pedig folyamatosan másba belevágni, hátha az majd bejön.

2021. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát én pont 30 előtt voltam így. Azóta minden hétvégén csajok, pia, buli.
2021. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
29 vagyok. Most kezdek igazán élni!
2021. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekként még tiniként azt álmodod meg, hogy 30 éves korodra lesz: egy társad, aki olyan neked, mintha a másik feled lenne és imádjátok egymást, továbbá már a családalapítást tervezték, egy jó állásod, amit minden nap szívesen csinálsz és jól megfizetik, egy olyan autód, amiről mindigis álmodtál, saját házad.

Ehelyett: 30 évesen is majdnem ugyanott tartasz, ahol tinédzserként! Lett egy szakmád, amit gyűlölsz csinálni, egyik rossz kapcsolatból a másikba "ugrottál", úgyhogy inkább egyedül vagy, anyáddal élsz vagy a szüleiddel, nincs autód, mert ami volt, az is egy pénznyelő volt, úgyhogy jó neked a kerékpár meg a tömegközlekedés.

Így hát rájöttél, hogy az élet egy kalap sz..r, és arról álmodozol, hátha hirtelen megáll a szíved egyszer és vége az egésznek...

2021. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet megunni, túl sok dolog van benne. Aki unja az valamit nagyon sz@rul csinál.
2021. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!