Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki a volt párjától kapott...

Aki a volt párjától kapott valami kis plüssfigurát, szakítás után mit csinált vele?

Figyelt kérdés
Megtartotta vagy kidobta? Ha megtartotta akkor nem hiányzik az ex amikor eszébe jut róla? Új párkapcsolatban nem kínos vagy nincs jelentősége?

2021. szept. 1. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Rituális körümények közt elégettem, a hamvakat szétszórtam a szélbe!
2021. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Girlll3 ***** válasza:
85%
Eltemettem. Kidobtam.
2021. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam, nem kínos, nem hiányzik :)
2021. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Kidobtam.
2021. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Kidobtam mindent, őt magát meg már rég el is felejtettem.
2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Velem nagyon mocskosul elbánt az exem, igazi emberi hulladék, egy f*stömlő. Sosem kedveskedett nekem úgy igazán semmivel sem, nem úgy, mint az új párom. Viszont karácsonyra anno kaptam egy édes plüss cica párnát. Elismerem, hogy még mindig az ágyamban van. Nyílván nem reklámozom, hogy honnan van. Viszont annyira édes az a párna, hogy képtelen vagyok kidobni. Amúgy nem jut róla eszembe a féreg, teljesen semleges. Nincs bennem semmilyen kötődés, pedig volt idő, hogy azt hittem ő az igazi, de egy féreg valójában. Szóval szerintem az ajándék az ajándék, főleg ha nem undorító féreg volt veled, akkor felesleges kidobni. Egyszer kaptam tőle egy felsőt, azt pl. ruhagyűjtőbe adtam, mert az ciki, hogy pl felveszem míg az új párommal vagyok, amaz meg szembejön. XD
2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Megtartottam, a legtöbb cuki, aranyos dísze a ház különböző pontjainak. Nekem amúgy sem volt kifejezetten rossz kapcsolatom, a kötelező sírások, meg jajj, de hiányzikok megvoltak, de baráti viszonyban vagyok majdnem minddel.

(Van egy-két plüss, amit lenyúltak rólam apró, cuki gyerekrokonok, de hát nekik nagyobb értékük van, mint nekem, úgyhogy vihették :) )

Új párkapcsolatokban sem voltak ebből gondok, igazából még sosem kérdezett rá senki, hogy honnan van egy-egy cuccom, de ha megkérdeznék, akkor is megmondanám, max alrébb raknám a kedvéért, ha nagyon zavarja :D

2021. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolataimból kidobtam. Aztán később tökre megbántam. Későbbi kapcsolataimból eltettem. Fájt egy ideig a tudat, ha megtaláltam, viszont most több év távlatából igazából jó érzés, hogy voltak kapcsolataim :D
2021. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én alapvetően sajnálom kidobni a dolgokat, így inkább elteszem, és később előveszem.
2021. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elso kapcsolataimbol nem igazan tartottam meg semmit, az utolsokbol igen, volt pluss, zokni, ruhadarab. Ugyanugy a paromnak is vannak ilyen targyai a korabbi baratnoitol, egyikonket sem zavarja.
2021. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!