Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság volt tőlem?

Bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
A szüleimnek vannak érdekes szokásai ami néha kellemetlen: pl édesapám galambokat ereget hangosan az utcán, anya tulreagal mindent és mindenhol képes problémát csinálni. Nos az a szituáció h most vagyok elsős és 2 nap múlva költözök kollégiumba, ahová anyukám fel akart kísérni mert túlságosan aggodos tulfeltos típus mire mondtam neki:- Anya én nagyon szeretlek, nem azért mondom h szégyellek de a koliba a felcuccolast megoldom magam és itt elmondtam h néha kellemetlenül érzem magam apám viselkedése miatt és inkább megoldom magam nehogy valami ilyen kellemetlen szituáció legyen mert azért mégiscsak az első benyomás a fontos. De mondtam azt is neki h nagyon örülök h elvisznek és h hiányozni fognak

2021. szept. 2. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2021. szept. 2. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a szuleiddel hogy ha fel is kísérnek akkor fogják vissza magukat.

Nem voltál bunkó, igazad van valamilyen szinten.

2021. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DeMoR ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt voltál. Meg kell értsék, hogy nem akarsz kifogott lenni ilyen miatt.
2021. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normalisan mondtad el nekik, hogy viselkedjenek kulturáltan.. erre meg sem kene kerni senkit, ez alap dolog lenne. Enyem is fingadozik otthon, de ha közösségbe megyunk akkor visszafogja magát, en is igy szoktam. Igy kene mindenkinek, otthon engedd el magad, de amint kilepsz a házból figyelj mar magadra.
2021. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!