Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kér folyton ruhákat...

Miért kér folyton ruhákat tőlem? Tényleg bunkóság, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki ha itt alszik nálam, folyton ruhákat kér tőlem. Most hétvégén is ez volt, idejött szombat este, kényelmetlen volt a farmerja és kért tőlem egy nadrágot. Nekem ez tökre kényelmetlen, mert nagyobb ruhákat hordok mint ő. Az ő nadrágjai 36osak, az enyimék 44esek. Egyáltalán nem arról van szó, hogy neki nincsenek ruhái, mert szombaton is simán áthúzhatta volna a pizsijét, ahelyett, hogy tőlem kért volna és nem kölcsön kéri őket, hanem inkább csak felpróbálja és illegeti magát bennük. Legutóbb két hete játszotta el ezt a bőrdzsekimmel. Leülltünk egy padra és a támlára raktam a bőrdzsekimet, később fázott a lány és annak ellenére, hogy ott volt az ő kabátja is, az enyimét húzta fel. És ilyenkor mindig jön a “jajj de jo, h ilyen bő”.
2020. jún. 8. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül tartom bunkóságnak, de teljesen értelmetlen ekkora méretkülönbségnél. Joggal zavar, legközelebb ha kér bármit akkor mondd meg neki, hogy ez neked kellemetlen és többször ne tegye ezt. Ha pedig megint előjön vele, akkor többet nem kell áthívnod..
2020. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szalajtottak, hogy így beszélsz, hogy "enyimét"?
2020. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok lánynak mániája,hogy elcsórják a barátjuk ruháit. Hogyha visszaadja akkor nem tudom neked ez miért lenne probléma. Ha meg nem adja vissza akkor meg kérd vissza és ennyi.
2020. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2, még mindig szebben beszélek, mint a szegediek😂

#3, a barátok, barátságok témában írtam, nem a pasija vagyok, barátnők vagyunk

2020. jún. 8. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
fuu,bocsi ez gáz :'DD
2020. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem javasold neki, hogy legalább egy mérettel nagyobb ruhákat vegyen magának és hordja azokat, mert valószínűleg a mostaniak kényelmetlenek neki, mert szorítják. Ezért is kedveli a te jóval bővebb ruháidat.
2020. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de biztos nem jártál Szegeden.....
2020. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobj rá a csajra egy üzit, mielőtt legközelebb átmenne, hogy hozzál magaddal kényelmes ruhát, amibe át tudsz öltözni, így nem kell az enyémet felvenned.
2020. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Jaaj, ez nem bunkóság.
2020. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem a csajoknál a ruhanemű cseréje teljesen norm...

Tévedtem.

2020. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!