Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan veszed fel a kapcsolato...

Hogyan veszed fel a kapcsolatot azokkal, akikkel már régóta nem beszéltél, nem találkoztál?

Figyelt kérdés
A távoktatás óta nem igazán tartottam a kapcsolatot a volt szaktársaimmal (azóta már valaki lediplomázott, valaki még maradt stb.), még azokkal sem akikkel azért jóban voltunk. Néha ők írtak nekem, néha én nekik, de ezek a beszélgetések mindig abbamaradtak úgy, hogy az egyikünk már nem írt többet. Igazából nem nagyon történt velem semmi ebben az időszakban, gondolom velük sem és így nem nagyon volt miről beszélgetni. Többször gondoltam rá, hogy beszélnék velük újra, most majd talán tudunk találkozni is lassan. Viszont sosem tudtam, hogy mit írjak csak úgy, minek kapcsán, mit mondjak eddig miért nem írtam vagy miért nem válaszoltam, de végülis ők sem írtak többet stb. Olyan furának érzem.
2021. szept. 3. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére sehogyan sem.
2021. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!