Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talalkoztatok már ilyen...

Talalkoztatok már ilyen creepy emberrel, aki egyik percről a masikra lelepett az eletetekbol, es megszakitott veletek minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy masik posztban irtam mar errol, de mivel ott kicsit mas volt a topic, igy irok egy ujabbat.


Szoval, annyit kell rolam tudni, hogy jelenleg kulfoldon dolgozom. Talalkoztam egy sraccal, akivel ugyanabban a diakszervezetben dolgoztunk, csak mas varosban es orszagban. A srac ahogy en is expatok vagyunk itt. Meseltem neki hogy mennyire rossz helyen lakom, ő ledug felajanlotta, hogy mivel van egy szabad szobajuk, februártól atkoltozhetek hozzajuk. Eltem is a lehetoseggel. A koltozes elott parszor talalkoztunk is, ittunk, beszelgettunk, minden okesbak tunt.

Megvolt a koltozes is. A srac meg kevesebb mint ket hetre ra lelepett, elkoltozott, es megszakitott velem minden kapcsolatot (instarol, facebookrol torolt, de telefonon se tudom elerni). Meg a sztorihoz annyi, hogy 3an laktunk a lakasban, es a masik lakotars is bejelentette h koltozik, de őegalabb elore szolt.


Haveromrol meg semmit nem lehet tudni. Szo nelkul lelepett, par cucc kivetelevel mindent elvitt, es sehogy se tudom elerni.


Normalis ez szerintetek?



2021. márc. 7. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántani akarlak, de nem lehet, hogy nem jött ki veled és nem akart balhét, ezért lépett le így? Én olyan emberrel csináltam ezt, akit évekig eltűrtem. Úgy szemétkedett, hogy nem vette észre, sértő. Tehát nem tudatosan csinálta. (Tényleg nem bántani akarlak)
2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

2 dolog lehetséges:


A. Üldözési mánia.

B. Valami törvényellenes ügybe keveredett, és menekül.

Mást nehéz lenne elképzelni erre a viselkedésre.

2021. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem csípett, de nem mondta.
2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem veled van baj.. Két ember is elköltözik, te meg már pszichopatázod az illetőt. Fóbia? Azt minek írtad oda?
2021. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. Pont ez az, hogy teljesen jól kijöttünk. Volt pár kisebb konfliktus, hogy véletlenül kint felejtettem a tejet az asztalon, mert siettem munkába, és ezért képes volt felhívni, hogy nekem elpanaszolja. De ezen kívl semmi. Sosem hívtam oda embereket, sosem zavartam semmiben. nekem se tűnt úgy, hogy gond lenne. Szerintem besokallt, mikor megtudta a másik srác költözési szándékát attól tartva, hogy majd neki kell fizetnie helyette is. Nyílván nem így történt.
2021. márc. 7. 11:05
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Az egyik lakotarsnak már azelőtt megvolt az uj szallasa hogy en odakoltoztem volna. Azota is feljon lecsekkolni hogy minden okes, meg szervezi a "viewing"-okat. Szoval amit irtal az nem relevans.

A masik srac meg korabban haverom volt. Es mint mondtam az ok szamara a masik lakotars volt. Csak nem ertem, hogy miert kellett a koltozese utan minden szalat elvagnia. Remelem igy mar erthetobb volt a leirasom.

2021. márc. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!