Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lehet elintézni valahogy...

Nem lehet elintézni valahogy hogy magántanuló legyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen iskolában szorongok, nem tudok tanulni, érdeklődésem is elmegy egyből, rosszul érzem magam ott.

Ellentétben otthon bírnék tanulni, és nincs semmi bajom, érdeklődésem is visszajön.

11. osztályos tanuló vagyok, ezzel együtt 2 évem van még. Nem szeretnék 2 évig kínlódni és persze 2-es érettségit sem.


2021. szept. 5. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
A szoc. fóbia, aminek a tüneteit mutatod, vsz nem elég arra, hogy magántanuló légy. Kérd iskolapszichológus segítségét. Nézz utána, milyen, függőséget nem okozó szorongáscsökkentő módszerek léteznek. Sok sikert!
2021. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

pszichológus nem segít, régebben voltam iskolainál, nem ért semmit

Mi kéne ahhoz hogy magántanuló legyek?

2021. szept. 5. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Már nem olyan könnyű annak lenni mint régen. A szociális fóbia sajnos nem elég indok rá. Neten utánna tudsz nézni mi kell hozzá, de azok olyan súlyos indokok, hogy 100%, hogy nálad nem állnak fenn.
2021. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Az iskolai pszichológus általában semmit nem ér. Keress fel egy jó szakembert, TB alapon és magán úton is vannak. Nem magántanulónak kell menni, hanem dolgozni a személyiségeden, mert később ebből bajok lesznek. Az ilyet nem nézik el a munkahelyen például.
2021. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyébként bírom a társaságot, csak az osztályomat nem, sőt az iskola nagy részét sem.

Pl: régi osztályommal simán elvagyok, vannak barátaim is.

Csak annyira nem passzolok ebbe a közösségbe... Igen gondolkodtam már szakemberen, de most nem nagyon alkalmas.

2021. szept. 5. 13:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Egyénileg, tanári segítség nélkül fel tudsz készülni az osztályozó vizsgára, érettségire?
2021. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.
2021. szept. 5. 14:08
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Válts iskolát. Magántanulóságot pár éve nem nagyon adják meg. Egy lányt ismerek, ő 16 évesen terhes lett, de ő is csak a 7. hónaptól mehetett magántanulónak
2021. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Párszor szájbavered a tanáraidat és ezt a környező iskolákban szintén eljatszod.


Kénytelenek lesznek magántanulónak tenni

2021. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!