Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alszom így?

Miért alszom így?

Figyelt kérdés

Nem igazán láttam senkit úgy aludni, hogy a hasán fekszik és közben pedig felemelve tartja órákig a lábát.

Tudjátok, az amikor a sarok majdnem érinti a feneket.


A párom világosított fel (röhögve), hogy néha ezt csinálom 😂

Én tökéletesen alszom mellesleg.



2021. szept. 8. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez story-nak "jó" volt, de a kérdésre nem tudok válaszolni.


Bár alapvetően furcsának tartom, hogy hogy marad úgy a lábad. Hiszen alvás közben nagyrészt nem feszíted meg az izmaidat szóval nem igazán kéne tartásának lennie a lábadnak.


Vannak kivételek amikor pl. könyökölve alszol el akkor is megtartod magad, de az meg nem igazán nevezhető alvásnak. Csak ilyen kómás szemlecsukásnak.


Vagy ha feketeöves könyöklő vagy akkor talán be tudod úgy rakni a kezed, hogy egyensúlyban maradjon rajta a fejed.


Szóval nem tudom... Azért alszol így mert így sikerül.

2021. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ahhoz hasonló feszültség, lelkizavar, mint amikor valaki, a fogait csikorgatja, tehát az állkapcsa izmai vannak feszült helyzetben. Te meg a lábadat feszited alvás közben, mert az másképp nem marad úgy.
2021. szept. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez kizárt #2
2021. szept. 9. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!