Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nez a ferfi, ha koszonni...

Miert nez a ferfi, ha koszonni meg nem koszon?

Figyelt kérdés
Ezt mar meg figyeltem, egy helyen dolgozunk csak masik emeleten. Nem mindig talalkozunk de ha igen van hogy mergesen nez bele a szemembe, van, hogy semmibe vesz. De volt mar ra precedens, hogy csak vigyorgott magaba miutan ismet csak nezett de koszonni nem tud. Miert csinalja ezt valaki? N28
2021. szept. 9. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? De most komolyan. Szerinted mi itt ilyen médiumok vagyunk, akik belelátnak az emberek agyába?
2021. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez aztan inteligens valasz volt!! Mellesleg ahogy olvasom nagyon elo akartad adni magad de ezzel az egesz megnyilvanulasoddal csak magadat jarattad le.mar bocsika... Ha meg nem tetszett minek irtal te idiota? Kotelezo volt? Ketlem 😂😂
2021. szept. 9. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Te miért nem köszönsz neki?
2021. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokor olyan minta levegonek nezne, de gondolkoztam mar rajta
2021. szept. 9. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretné hogy te tedd meg az első lépést! Igazából két lehetőség van és egyik sem jó! :D Vagy egy tutyimutyi alak, vagy nagyképű.
2021. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, ugyan ez a ketto opcio fordult meg a fejemben nekem is...
2021. szept. 9. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam, akkor egyből arra gondoltam, hogy szeretne beszélgetést kezdeményezni veled, de nincsen meg a kellő bátorsága hozzá. Aztán amikor olvastam, hogy magában vigyorgott, akkor egy kicsit elgondolkodtam, hogy normális-e a pasas. :D
2021. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mérgesen néz bele a szemedbe akkor kevés az esély rá, hogy tetszel neki. Vagy szelíden nézne vagy csodálkozva, vagy semlegesen, dr mérgesen tuti nem szerintem.
2021. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet várja, hogy te köszönj először neki.
2021. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Es ha nem fog visza koszonni vahy huzza a szajat? De erre gondolok en is egyebkent... Nem tudom hova tenni sajnos
2021. szept. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!