Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékszel, hogy tudtad meg,...

Emlékszel, hogy tudtad meg, hol voltál mikor 2001. szeptember 11-én tudósítottak a terrortámadásról?

Figyelt kérdés
Hogy emlékszel vissza rá?

2021. szept. 10. 19:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Otthon voltam, este láttam a híradóban. 9 éves voltam.
2021. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Igen, egy sörözőben ültünk épp ismerősökkel. Egy kicsit világvége hangulatunk volt.
2021. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Én elsős voltam. Emlékszem este a konyhában néztük a tévében. Féltem gyerekként.
2021. szept. 10. 19:19
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Otthon voltam, a Calypso rádiót hallgattam. Előtte még be volt kapcsolva a tévé, de lehalkítottam, így azt hittem, katasztrófafilm megy, és kikapcsoltam. A rádióból tudtam meg, mi történt.
2021. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Metionin ***** válasza:
83%
11 éves voltam, épp hazaértem edzésről amikor ment a híradóban. Igazából nem nagyon fogtam fel, csak annyit hogy ott most nagyon nagy baj van és sokan meghaltak. Emlékszem, mutatták a sok síró embert akik a hozzátartózóikat keresték de nem tudták, hogy életben vannak-e. Aztán anyám zavart kifelé krumplit pucolni, őt nem rázta meg a dolog.
2021. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%

Emlékszem. Otthon voltam, délután volt és kapcsolgattam unalmamban a tévét. Egyszer csak Rai1en láttam mi történt. De nem értettem egy szót se belőle mert nem tudok olaszul. Gyorsan átkapcsoltam a cnn-re. Ott aztán annyit kivettem hogy egy repülőgép belerepült a WTC egyik tornyába. (Akkor még csak az egyikbe repült bele.) Aztán nézte, jött a másik gép is. A többi pedig már történelem.


Azt mondják hogy ez az esemény annyira meghatározó annak a generációnak aki élt akkor hogy szinte mindenki tudja hol volt mit csinált akkor.

2021. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

5 voltam, álltam a TV előtt a nappaliban és az esti híradóban láttam. Persze akkor még nem fogtam fel teljesen, mi történik, mi a jelentősége, csak tudtam, hogy valami nagyon rossz.

25/L

2021. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Metionin ***** válasza:
73%
6. Én a naplómban is írtam róla.
2021. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
74%
dolgoztam, egy nagyforgalmú boltban. aznap elég gyakran hallottam a vásárlók telefonos beszélgetéseiben a kulcsszavakat ( baleset, repülőgép, world trade center, halottak, tűz, stb.. ) és egy idő után összeraktuk miről beszélnek. de később már többen kérdezték tölünk, hogy hallottuk-e a hírt. nem is értettem először, hogy ez miért olyan nagy hír, miért erről beszél mindenki. gondoltam egy kétszemélyes cessna véletlenül nekiment egy toronyháznak. gondoltam nagy baj nem lehet, fel van fújva a dolog. aztán egy kicsivel később kiderült, hogy egy másik gép is nekiment a felhőkarcolónak. aztán kiderült, hogy valószinűleg nem baleset volt hanem terrorcselekmény, és hogy nem sportrepűlő hanem nagy utasszállító... este a híradóban meg már láttam összeomolni a wtc-t.
2021. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Otthon voltam, és rajzoltam. Sosem néztem a híradót, nem erdekelt, másnap az iskolában tudtam meg, amikor az osztálytársam beszéltek róla. 15 voltam.
2021. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!