Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 24-25...

Mit gondoltok egy olyan 24-25 éves emberről, aki nappalin tanul okj-s szakmát?

Figyelt kérdés

Így mellette dolgozni nem igazán tud természetesen.

Furán néztek rá emiatt, megvetitek az ilyet?



2021. szept. 11. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem, hogy megteheti.
2021. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem számít ki vagy, honnan jöttél, mit csinálsz. Amíg valaki rendes és normális velem, addig én is az vagyok vele. A többi nem számít.
2021. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább értelmes dolgot tesz.
2021. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is irigylem, hogy van rá ideje, és nem kell dolgoznia. Én 20 vagyok, és nem tehetem ezt meg, estin tanulok.
2021. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a belemet kidolgozva, túlórázva, nadrágszíjat szorosra húzva melóztam annyi évig, amíg félre tudtam annyit rakni, hogy 24-26 éves korom között el tudjak menni nappali OKJ-ra, csak az iskolára koncentrálva. 1 éve nem dolgozok, csak tanulok. Jövő nyáron állok újra munkába.


Igen, így tehettem meg. Évekig szar volt, jövőre jobb lesz :)

2021. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vetem meg. Én 20 évesen voltam tanfolyamon, és a tanfolyamtársaim fele 30 éves volt. De volt egy 60 éves ember is. Egyáltalán nem néztünk rá furcsán. Jó, hogy ennyi idősen is új szakmát tanul.
2021. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tavaly kezdtem el a második hullám alatt, és most nyáron végeztem. A munkaügy által, tehát adtak némi jövedelempótló kiegészítést. Vegyes volt a csoportunk, volt nem egy diplomás, vagy jó szakképesítéssel rendelkező felnőtt, aki még ezek után se talált munkát/vagy fizették meg rendesen (elég rossz ez a megye munkák terén, ha van egy kis igényed). Ráadásul mivel a covid tetőzött, így a gyárakban sem volt felvét. Korban a legfiatalabb 18, a legidősebb meg olyan 60 környékén volt.


Kb. 3 hónapja vizsgáztam le, jövő héten kezdek az új szakmámban.


Tehát nem érzem „gáznak”, hogy most szereztem szakmát, ráadásul olyan szakterületen, ami érdekel is. Különben is az utóbbi pár évben kezdett körvonalazódni, hogy mivel szeretnék foglalkozni.


Nekem, és az osztálytársaimnak is szerencséje volt, hogy volt mögöttünk támogató család. Egyáltalán nem irigylem azokat, (és főképpen nem nézem le), akik saját erejükből teremtik meg a képzéshez való anyagi és tárgyi feltételeket.

2021. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt csináljon amit akar.
2021. szept. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit. De egyébként is mit értünk nappalin? Ha délután 4től este 7-8ig van az mi?
2021. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lenyeg, hogy megengedhesse maganak. Ha szulo lennek, biztos tamogatnam, ha latnam, van ertelme.
2021. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!