Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma fogdostak a buszon, mit...

Ma fogdostak a buszon, mit kellett volna tennem? 16l

Figyelt kérdés

Jöttem hazafele egy találkozóról, és egy fiatal srác mögöttem állt. Nekem nyomta magát, és megfogta a fenekem. Annyira megijedtem hogy teljesen lefagytam, és nem tudtam mit csinálni.

Volt már ilyen valakivel? :(



2021. szept. 11. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
El kellett volna törnöd az orrát..
2021. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Arrébb lépsz. Kijössz a helyzetből. Alapvetően ezt. Ha nem sikerül ez, akkor valami hangos szó, hogy Elég, hogy mindenki hallja. Szerintem sacc ez reális.
2021. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Nehogy arrébb állj...xd
2021. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hangosan förmedj rá, hagyja békén a seggedet.
2021. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Elősször arréb állsz és nem mondasz semmit. Ha ez nem válik be, akkor jó hangosan rá kell szólni. Ha ez sem ér semmit és más sem segít, akkor rendőrséggel fenyegetni, de ha ez sem hatásos, akkor állon kell vágni a könyököddel, vagy tökön kell rúgni. Tudom, mondani könnyű.
2021. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

A lényeg, hogy ne érezd magad ettől nagyon rosszul azért, ha alapvetően nem egy veszélyesnek tűnő helyzet volt. Elő fog fordulni, hogy kéretlen valaki letapperol, a másik nem ilyen. Azért nem akkora tragédia. Ezt csak azért írom, mert látom a szomorú smileyból, hogy ki vagy miatta.


Amúgy meg amiket előttem már írtak.

2021. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Merre, melyik buszon volt? Csak hogy mi ne menjünk arra!
2021. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megeshet az ilyen, sok beteges fazon utazik buszon, sokszor még nálad fiatalabb lányokat is zaklatnak, emiatt ne te szégyelld magad, nem tehetsz róla, ha betámadnak ilyen ösztönlények.

Ilyenkor tényleg lefagyhat az ember, nem meglepő, hogy nem tudtál mit tenni, főleg ha először volt ilyen. Ez vérmérséklettől is függ, elkiálthatod magad, meg is ütheted az illetőt, vagy szólhatsz valakinek a buszon, hogy segítsen, a sofőrnek vagy valaki másnak, ha normálisak biztos segítenek. Azt azért megjegyezném, hogy egy tömött buszon nem történhet meg semmi borzalom ilyen tapizáson kívül, arra viszont figyelj, hogy amikor leszállsz, akkor ne kövessen senki, főleg ha este utazol, valami rosszabb környéken. Ha nagyon félsz, menj barátokkal, és kérj meg valakit, hogy kísérjen haza, én is szoktam menni lány ismerősökkel, esti bulik után.

Mindenesetre kívánom, hogy több ilyen ne forduljon elő veled!

2021. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
K*rva hangosan uvolts ra. Nagy esellyel valaki a partodra all es orrbavagja.
2021. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1%
Biztos ribis voltál
2021. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!