Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma fogdostak a buszon, mit...

Ma fogdostak a buszon, mit kellett volna tennem? 16l

Figyelt kérdés

Jöttem hazafele egy találkozóról, és egy fiatal srác mögöttem állt. Nekem nyomta magát, és megfogta a fenekem. Annyira megijedtem hogy teljesen lefagytam, és nem tudtam mit csinálni.

Volt már ilyen valakivel? :(



2021. szept. 11. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen velem is volt, és én is hirtelen lefagytam, annyira meglepődtem, hogy nem tudtam mit kéne mondani. Rákiabálni biztos nem tudtam volna.


Én is "ribisen" voltam felöltözve: hosszú nadrág, edzőcipő, kötött garbó pulcsi. Gondolhattam volna, hogy ezzel a kihívó öltözékkel triggerelem majd a perverz f.szokat...

2021. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%
Kb. 1000-szer lett elmondva, hogy az öltözék nem indok arra, legyen bármilyen ribis, hogy bárkit is fogdossanak, netán megerőszakoljanak miatta. Ez mindig a másik fél önuralmán múlik, de az már eleve régen rossz, ha valakinek úgy kell erőlködve visszafognia magát, csak mert meglát egy jó csajt. Lenne ám más módja is kapcsolatba kerülni velük, csak ahhoz már nincs merszük, mert nehezükre esne egyenlő félként kezelni őket.
2021. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
Én 18 körül lehettem, amikor a régi piros 7-esen jártam hasonlóképpen. Adtam könyökkel egy gyomrost izomból és rögtön hátrébb lépett.
2021. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
98%
Véletlenül ráállsz sarokkal a lába kisujjára, - aztán elnézést kérsz tőle, hogy nem a tökeivel harangoztál!
2021. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Metionin ***** válasza:
88%
Gimis koromban jártam így, egy cigány srác fogdosott a tömött távolsági buszon, az a tipikus aki már rég bajszos és épp hatodszor járja az örödik osztályt. Szólni nem mertem, mert féltem hogy akkor később valahol elkapnak és megvernek, mindig többen voltak és a sofőr is félt tőlük. Meg a busz utasai sem azok a fajták voltak általában, akik segítenek ilyen helyzetben. Így csak annyit tudtam tenni, hogy arrébb furakodtam, ahol már nem ért el de úgy is cuppogott míg le nem szálltak egy faluval a lakhelyem előtt, fantasztikus volt. Később utolsó éves gimisként is volt egy ilyen de akkor már idősebb és bátrabb voltam, rákiabáltam hogy vegye le rólam a mocskos kezét, különben eltöröm. Válaszként azt kaptam, hogy mivel ki van lakkozva a körmöm, ő azt hitte hogy szeretem ha fogdosnak. Fura logikája volt. Miután hátul lett hely, elmentem oda, közben hallottam hogy valami nénik akik ott ültek középen és tanúi voltak a dolognak, mondják hogy nahát, még a kislánynak áll feljebb, örülne hogy tetszik a legénynek, őket is megfogdosták anno a széna között. Gondoltam magamban, na király, bármi történne, ezektől várjak segítséget?
2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
97%

Ne hagyd magad, orditsd le h mit képzel magarol, engedely nelkul masokat fogdos?

Majd a szegyeneben el fog sullyedni a tömeg előtt, és talán észhez fog térni ...

Ha nem csinálsz semmit, masokkkal is ezt fog tenni, sőt téged is

2021. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Vedd bóknak.
2021. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!