Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tóth Gabiról kulturált vélemény?

Tóth Gabiról kulturált vélemény?

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretik, ezt tudom. Normális, nem trágár érvekkel meg tudnátok magyarázni, hogy miért nem kedvelitek?

Természetesen aki kedveli, az is leírhatja a véleményét, arra is kíváncsi vagyok, hogy mi az, ami szerintetek szerethető benne.


2021. szept. 11. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Kiszülte az agyát
2021. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát én ezt a feltűnési mániáját nem tudom hova tenni,nagyon idegesítő például az is,hogy még érettségije sincs de kivan nyalva a micsodája a tv műsorok által,szóval egy teljesen tehetségtelen embernek tartom,aki jókor volt jó helyen.


Az hogy anya lett teljesen elvette az eszét,most már ő szarta világra a spanyol viaszt is,nagyképű,dráma király nő...én kimondottan gyűlölöm.


De őszinte leszek a napokban egy nagyon picit azért megsajnáltam (nem érdemelte meg ezt sem) de m1. Van nála rosszabb is pl Majka.

2021. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nincs bajom vele. Van amikor egyet értek vele, valamikor nem. Ki vagyok én vagy bárki más, hogy pálcát törjek felette vagy bárki felett.

Sokan támadják a stílus válogatásai miatt. Szerintem ezzel sincs baj. Az ember változik és a külföldi előadók is váltogatják a stílusukat.

Én - ha nem is tudok vele mindig azonosulni- erős nőnek tartom. Ő annyi sarat kap a nyakába, annyi mocskolódást és még mindig talpon van. Sokan azt felejtik el, hogy attól, hogy ő közszereplő még nem kell eltűrnie mindent.

2021. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szeretem az énekhangját sem, bár sajnos fülbemászóak a dalai.

Nincs érettségije, nem egy intelligens, kulturált ember módjára viselkedő nő. Látszik, hogy nagy az egója, büszke magára, a testére, mindenre amit elért, de nagyon nagy valakinek képzeli magát, s minden műsorban amiben szerepelt, idegesítően hangoskodik, kiabál, nevet és ok nélkül bőg.

Mikor terhes volt, akkor borzasztóan meghülyült a hormonjaitól és az az állapota úgy felzaklatott engem, hogy azóta felé se néztem.

Nem tudom azóta mi lehet vele, de sajnálom szegény gyereket...

2021. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem követtem soha. Utolsó dolog ami vele kapcsolatos és nekem is van információm róla az az volt, hogy pár éve (talán úgy 2-3) egy viszonylag ismeretlen DJ páros (?) egyik zenéjét dolgozta fel, aminek a videoklipjében Tóth Gabis maszkban volt egy nő. Ezzel gyakorlatilag kiparodizálták őt. Ami megmaradt nekem, hogy mennyire negatívan reagált erre Tóth Gabi, mennyire nem tudta értelmezni a viccet. Még azután sem, hogy kiderült, hogy pár "barátja" áll az egész mögött. Annyira beképzelt volt, hogy még azt sem ismerte el, hogy abban a műfajban az a szám egész jónak számít, végig csak szidta a készítőket. Azóta ha meglátom valahol a nevét, még véletlenól sem kattintok rá, nem érdekelnek az ilyen emberek.
2021. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem az érettségi miatt (hiszen nem az tesz valakit intelligenssé), de hihetetlenül buta. Ez pedig párosul azzal, hogy egyszerűen mindig neki kell a középpontban lennie. Ezért is áll bele mindig valakibe. Unkulturált.

A hangja nekem személy szerint nem tetszik.

2021. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
A hangja nem tetszik. Egoista, hazudós, álszent, makacs, isten komplexusos, másokra nincs tekintettel, nagyon nehéz személyisége van, olyan mint vmi eszetlen kecske ami mindennek nekimegy.
2021. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos egy debil. Testvére és közte ég és föld a különbség mind hangban mind jellemben.
2021. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Buta, agresszív, feltűnési viszketegsége van és igazából nem képes felmutatni semmiféle produktumot.

Buta: Nem képes semmi különösebb tartalmat kifejezni. Egyszerűen beszól, felháborodik és ilyesmi. Az őt ért kritikákat fel sem fogja.

Agresszív: A megnyilvánulásai elég nagy része ilyen.

Feltűnési viszketegség: Azt hiszem, nem kell magyaráznom.

Nem képes semmit felmutatni: Bele lett nyomva a celebségbe és ennyi. Jó a hangja, de nincsenek ismert zenéi, mert képtelen jó zenéket csinálni. Énekesként, azért ez elég gáz...

2021. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert ti mit értetek el az életben? :D
2021. szept. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!