Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a nagy...

Csak én nem értem a nagy meglepődést?

Figyelt kérdés
Azon pörög a legtöbb hírportál hogy egy 16 éves felkötötte magát, a kommentekben meg mindenki (vének is) úgy hüledeznek mintha nem mindennapi esemény lenne hogy emberek halnak meg, gyerekek is. Meg hogy "mivé lesz a világ" meg így meg úgy, amióta világ a világ emberek halnak meg, és nem természetes úton. Mindennap fejbe lőnek, elgázosítanak és válogatott módon ölnek meg rengeteg embert.
2021. szept. 16. 14:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és akkor már ne is foglalkozzunk vele?

Történt egy öngyilkosság, remek alkalom, hogy felhívjuk a figyelmet egy problémára.


Egyébként a fejbelövés nem túl hétköznapi, az elgázosításról meg még nem is hallottam.

2021. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az más, ha valaki természetes halált halt, megölik és más az ha önkezével vet véget az életének..
2021. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1. Háborús övezetben gyakori hogy embereket lőnek le. Aki akar foglalkozzon vele, nem tartom vissza.
2021. szept. 16. 14:46
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
igaza van a kérdezőnek, egy évben Magyarországon 1500 ember lesz öngyilkos, ez a hivatalos, a valódi szám magasabb. Az 1500-ból 1-2őt kiemelnek a többi meg le van szarva.
2021. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, és úgy tűnik hogy Magyarország háborús övezet?
2021. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

#3 európa nem háborús övezet, de a háborús övezetekről is érkeznek hírek.

#4 most elirígyled a hírértéket egy öngyilkostól, mert a többi nem kapta meg?

2021. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A meglepődést én se értem, ezzel együtt szerintem pozitív, hogy végre talán eljut az emberek tudatáig, hogy a kimondott szónak lehet következménye. Nekem csak fura, hogy sokaknak ez újdonság.
2021. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Valszeg' a hatóságoknak is csak a századok kölyök akit felakasztva találnak.
2021. szept. 16. 15:06
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem a meglepődés a lényeg,hanem a megrökönyödés, hogy ilyen fiatalon annyi problémája van valakinek; hogy ehhez folyamodik. Szóval ez ilyen "Hííí!" amikor így felszisszen, vagy felkiált valaki; hogy milyen tragédia, hogy ilyen fiatalon meghalt; mert ha egy 80 éves hal meg , az nem olyan váratlan, mintha egy tinédzser, aki még nem is élt igazán ; mert a 80 éves vagy mégtöbb az már kiélhette magát, de egy tizenéves; annak még előtt volt minden. Szerelem , utazgatások, akármi. De szóval az sem lett volna jó,ha egy 80 éves vetett volna önszántából véget az életének; de az kevésbé emészthetetlen, mintha egy tinédzserrel történik ez, aki még tök fiatal volt, aki még alíg élt; vagy aki még el sem tudta kezdeni a saját életét igazából; megvalósítani önmagát igazából. Tehát pl tanulmányok, hogy azt tanulja , amit szeretne, ami őt érdekli; hogy legyen párja, hogy abban helyezkedjen el dolgozásként; amit ő választott magának, és boldog és sikeres legyen, különköltözzön, legyen kutya, macska, gyerek, virágoskert, gyümölcsöskert, sztár sportoló, vagy akármi.
2021. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Drámai
2021. szept. 16. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!