Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a nagy...

Csak én nem értem a nagy meglepődést?

Figyelt kérdés
Azon pörög a legtöbb hírportál hogy egy 16 éves felkötötte magát, a kommentekben meg mindenki (vének is) úgy hüledeznek mintha nem mindennapi esemény lenne hogy emberek halnak meg, gyerekek is. Meg hogy "mivé lesz a világ" meg így meg úgy, amióta világ a világ emberek halnak meg, és nem természetes úton. Mindennap fejbe lőnek, elgázosítanak és válogatott módon ölnek meg rengeteg embert.
2021. szept. 16. 14:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
9. És hány ember tudja elérni amire vágyik? Naugye..
2021. szept. 16. 15:21
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mit szeretnél tulajdonképpen sugallni?

Igen, többen meghalnak. Akár fiatalon is, és nem mindenki kerül be a hírekbe.

Na és?

Nekem van, vagyis volt közeli rokonom aki fiatalon lett öngyilkos, nem került a hírekbe. Ettől még nem zavar, hogy most az a srác meg igen. Szerintem fontos lenne felhívni az emberek figyelmét erre, hogy következményei vannak a tetteknek.

2021. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Illetve valljuk be, az emberélet általában abból áll hogy valaki látástól vakulásig dolgozik, beleőszül aztán tönkremegy az egészsége. Ha úgy nézzük sokat nem veszített.
2021. szept. 16. 15:25
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki legyint, amíg nem szorítja sarokba egy ilyen hír. Emlékszem, sorozatos bántalmazások mentek az én sulimban is anno 10 éve, mindenkinek volt minden helyzetre egy kibszott frappáns magyarázata arra, hogy miért tehet róla az áldozat is meg miért apró kis tini hiszti az adott helyzet, meg olyan kibszott hasznos tanácsai, hogy ne foglalkozz velük meg menj oda hozzájuk barátkozni.


Az emberek olyanokat pofáznak, hogy legszívesebben megtenném velük is azt, amit az áldozat átél, annyira könnyelműen kezelik az ilyen helyzeteket.

2021. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Engem is bántalmaztak sokat, nem is tudom értékelni az emberéletet.
2021. szept. 16. 15:33
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy kiégett faragatlan tuskó vagy.
2021. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ja
2021. szept. 16. 16:20
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha valóban piszkáltak, nem vennéd ennyire félvállról a dolgot.


2010-ben a fiú szemébe fenyőtobozt dobtak az iskolatársai, és mivel elmaradt a segítségnyújtás, a történtekről pedig a szülők állítása szerint nem is értesítették őket, a gyerek 90 százalékos látáskárosodást szenvedett a levált retina miatt. „Ráadásul mindez azzal folytatódott, hogy egy vonalzóval is Gergő szemébe csaptak és fel akarták gyújtani a ruháját.


[link]

2021. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A világban nincs igazság, csak az amit az ember kiharcol magának.
2021. szept. 16. 16:56
 20/25 A kérdező kommentje:
18. Azt hadd tudjam én hogy mi történt velem k? Nem kell okosnak lenni anonim.
2021. szept. 16. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!