Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a nagy...

Csak én nem értem a nagy meglepődést?

Figyelt kérdés
Azon pörög a legtöbb hírportál hogy egy 16 éves felkötötte magát, a kommentekben meg mindenki (vének is) úgy hüledeznek mintha nem mindennapi esemény lenne hogy emberek halnak meg, gyerekek is. Meg hogy "mivé lesz a világ" meg így meg úgy, amióta világ a világ emberek halnak meg, és nem természetes úton. Mindennap fejbe lőnek, elgázosítanak és válogatott módon ölnek meg rengeteg embert.
2021. szept. 16. 14:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kiemelnek 1-1 pontot, aztán azon rugóznak sokan, ami nem jó, mert ennek következményei vannak. Nem vagyok érzéketlen, de valóban máshogyan kellene ezen helyzeteket kezelni.
2021. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hogy akik itt elő adják a nagy emberségest hányan állnak meg ha látnak valakit az út szélén feküdni, mert az emberek általában leszarják egymást.
2021. szept. 16. 21:32
 23/25 anonim ***** válasza:

Kb. úgy beszélsz, ahogy azt a zaklatókról tudom elképzelni. Netán pont az egyikhez van "szerencsénk"? Nem tetszenek a vélemények, mi? Előbb kellett volna gondolkodni.


Amúgy szó nincs meglepődésről (néhány kivételtől eltekintve), inkább elképedésről. Mert hiába tudja az ember, hogy van ilyen, akkor is elképed azon, hogy létezik ilyen fajta gonoszság. Védekező mechanizmus valamilyen szinten. Egyszerűen a többség nem akarja elfogadni, hogy kvázi gyerekek képesek legyenek halálba kergetni egy társukat.

2021. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23. Mivel sokan álomvilágban élnek jó hogy nem tudnak ilyen "gonoszságról". Képzeld van nagyobb is Például valaki perverzióból öl gyerekeket, mert ilyen is van. Nem tudom mi meglepő van abban hogy valaki felköti magát.
2021. szept. 16. 22:25
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem érted, amit írtam, úgy látom. Szövegértést még gyakorold kicsit... (idézem: "amúgy szó sincs meglepődésről...")
2021. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!