Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem pofátlan,...

Szerintetek nem pofátlan, suttyó viselkedés messengeren az, ha valaki láttamozza amit írok és nem válaszol? Se rögtön, se később, semmikor

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Épp csak ránézett, de válaszolni nem ér rá, de lehet technikai akadálya is. Velem már előfordult, hogy telefonon Skype-on nem tudtam írni, nem működött a küldés gomb. Munka miatt kerestek. Mikor hazaértem, laptopon tudtam rá reagálni.

Azért örülök, hogy én még éltem abban az időben, amikor várni kellett egy postai levélre és nem volt internet, és még leveleztem postán kézírással. Nem volt ennyi türelmetlen ember, aki mindent azonnal akar. 🙂

2021. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Akkor most képzeld el, ahogy éled a kis életed, és valami fazon odamegy hozzád pofázni. Nem kérdezi, hogy van-e kedved vagy időd beszélgetni. Válaszolsz, mert udvarias akarsz lenni. Aztán megint jön. És megint. És megint. Te meg egyre idegesebb leszel, mert más dolgld van, nincs hangulatod hozzá, mire elkezd téged ócsárolni, hogy mekkora egy büdös paraszt vagy, hogy nem foglalkozol vele.

Na ez ugyanez online is. Senki nem köteles veled foglalkozni, csak mert te kitaláltad. Lehet nem ér épp rá, nem érdekli, nem veszed a lapot. Ha közli, hogy ne írogass neki, arról is kiírsz egy kérdést, hogy milyen bunkó dolog már...

Kicsit túlzásba esnek már az emberek, agyukra ment az online lét és azt gondolják, mindenki 24/7 a rendelkezésükre kell álljon.

2021. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Ez is valasz.
2021. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen csinálja ezt, például egyik üzenetedre sem válaszol csak megnézi, sőt talán már meg se nézi csak napokkal később, akkor az egy bunkó.

Nekem sajnos van ilyen ismerosom, aki csak elolvassa az üzenet sávban amit írtam, tudomásul veszi és nem válaszol akár napokig. Ha valamilyen csoda folytán megnyitja, akkor is csak végig olvassa és ennyi. Ezeket az embereket hagyni kell, főleg ha csak veled ilyenek.

2021. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ha rendszeresen csinálja ezt, például egyik üzenetedre sem válaszol csak megnézi, sőt talán már meg se nézi csak napokkal később, akkor az egy bunkó."


Én ilyen bunkó vagyok minden olyan ismerősömmel, aki elvárja, hogy nonstop elérhető legyek számára, munkaidőmben is, és akár zaklatás szintig hívogat, plusz azokkal, akik dömpingszerűen küldik a cuki fotókat, viccesnek gondolt sztorikat, videókat, cikkeket, ezekre nem szoktam reagálni, alkalmanként én is küldök ilyeneket, de nem naponta többször, vannak, akik túlzásba esnek.


Szerintem sokkal nagyobb bunkóság az, ha nem vagy tekintettel a másik ember időbeosztására, munkaidejére, elfoglaltságaira, szabadidejére, hogy mikor ér rá, vagy hogy más barátai, ismerősei is vannak, netán családja, rokonai, szülei, testvére, akikkel ugyanúgy szeretne időt tölteni, és nem áll mindig haptákban egy embernek.

2021. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze ha naponta írsz neki az más, de ha pl hetente vagy több hetente írsz neki vagy kérdezel tőle valamit és akkor csinálja ezt, az a bunkóság.
2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!