Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rengetek leki...

Mit tegyek ha rengetek leki sebet okoztak nekem ès már rengetek dolog miatt nekem van bűntudatom ami miatt nem is kellene? Már nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
bírnod kell
2021. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Elsősorban talán megtanulhatnál helyesen írni, mert a rengeteg szót 2x egymás után sikerült elb*sznod.
2021. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
2. Ügyes vagy, ha tényleg így érez lehet te adod meg az utolsó lépést.
2021. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek, én már sok éven keresztül birtam és igen úgy erzem h bírom kell de nem tudom hogy hogyan. 2esnek kösz. 3masnak már meg szoktam mindenki csak bántani tud:)
2021. szept. 19. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ràzd meg magad. Hulljon le rólad az a sok teher. Ha megteheted keress munkát más városban, vagy költözz falura. Kerülj el azok közeléből akik ezt az érzést kiváltják belőled. Hétvégén menj el kirándulni, túrázni. Keress hobbyt, olyan dolgot ami kikapcsol, boldoggá tesz. (és egy idő után a hobbyd révén új embereket ismerhetsz meg) Erősödj meg lelkileg, de ehhez ha arra van szükség, hogy szakíts a múltaddal, akkor meg kell tenned. Ha ennyi fájdalmat okoznának nekem, én bizony vissza se néznék.
2021. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ennyi idősen nem hiszem hogy el ktozhetnek otthonról, alapból falun lakom, nincs hobbim mert a szuleim csak a tanulást engedig meg hogy néha telefonozzak.
2021. szept. 19. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Azt gondoltam, hogy elmúltál már 18 mert ugye sok éven keresztül bírtad... A huszas éveid elejére saccoltam volna, de így.. Ha csak néha telefonozhatsz, akkor max 14 vagy. Egyébként mivel bántanak?
2021. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit rosszabb, telefonozz akkor is, amikor nem engedik, ez talán nem is rosszaság! Nem szoktál verekedni gondolom, nem tudom mért tiltanak mindentől a szüleid.
2021. szept. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél olyan csicska, aki állandóan a telefonját bámulja.
2021. szept. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. nem mindenki, például a 3. védett.
2021. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!