Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt az a dolog amit egy...

Mi volt az a dolog amit egy nagyon jó barátod tett veled és amiatt csalódtál benne? Vagy te tettél valami durvát és bűntudatod lett miatta?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt.Elmondtam neki egy olyan titkot amit senkinek sem és elmondta másnak is.Másik helyzet:nem akartam már barátkozni valakivel erre lehordott minden szemétládának holott én álltam mellette élete legnehezebb időszakaiban
2021. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb szarban hagyott egyedül a csaja miatt, aki ugyancsak egy jó barátom volt. napi szinten találkozok velük, de már nem beszélünk, szinte elmegyünk egymás mellett. még mindig fáj :(
2021. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyképű f..z volt, direkt lejáratott a családom előtt, többet nem is kerestem, pedig általános óta barátom volt.
2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglopott
2021. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig írt mikor elmentek inni de sose hívtak. Ha volt más ismerőse is rajtam kívűl akkor őket választotta bármilyen esemény is volt.


Nincs ezzel baj csak akkor tudom mennyire vagyunk haverok.

2021. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam neki, hogy melyik srác tetszett az osztályból, ő meg szépen szétkürtölte mindenkinek és hozzáköltötte egyik fiúbarátomat is, hogy belé is szerelmes vagyok. Gimi végén hallottam vissza az egyik sráctól, hogy amúgy ez a pletyka keringett rólam..

Legjobb barátnőmnek tartottam évekig..

2021. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Lesérültem és végignézte. A volt barátaim voltak ott velem.

Aki ott volt,közülük volt egy nagyon fontos,ő meg úgy éreztem érdekből volt velem előtte,hogy ne legyen egyedül. Aztán kiderült nem,vagyis elvileg nem,de aztán 1 hónapja,hogy kerüljünk újra közel,mert nincs olyan ember,akivel önmaga lehetne,és így ismét egy tárgyként éreztem magam,így félretoltam.


Ami én tettem pl vele,az hogy eldobtam szó nélkül,vagyis majdnem szó nélkül,nem józanul,és pont jött egy rossz dolga és így nem voltam mellette. Szerintem az is,hogy nem érdeklődök felőle hónapok óta,tehát ismét elengedtem,pedig meg lett ugymond ígérve,hogy nem engedjük el egymást,én viszont már előtte fél évvel arra készültem,hogy úgyis eleresztjük egymást.

2021. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáfordultam segítségért életem egyik legnehezebb szakaszában. Segítség helyett inkább kioktatott és elítélt. Később próbált bocsánatot kérni és helyrehozni, de már nem lehetett.
2021. ápr. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!