Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire le vagyok...

Tényleg ennyire le vagyok maradva az életben?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, mondanom sem kell, hogy a kortársaim nagy része már házasságban él, vagy már gyereket is nevelnek. Engem meg a párom még 1 év járás után sem akarja megkérni Csak azt látom velem nem akarnak semmi komolyat. Már 29 évesen nekem is ott kellene tartanom, ahol a többségnek.
2021. szept. 20. 13:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Én ezzel nem értek egyet. Szerintem nem csak az ő szempontját kell figyelembe venni, a tiedet is. Pláne hogy 30 után folyamatosan nehezebb a terhesség.
2021. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha otthagynák egymást, akkor mással ugyanúgy kellene kezdenem mindent elölről, még jobban csúszik az időm, tehát azzal sem lennék előrébb. Esetleg ha nem a 30-hoz közelítenék. Mások már mindent elértek az életben, én meg semmit. Most csinálhatnám azt, hogy teherbe ejtetem magam, de azt meg nem szeretném, hogy a barátom ezért vegyen el.
2021. szept. 20. 13:34
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy ha otthagynák egymást, akkor mással ugyanúgy kellene kezdenem mindent elölről, még jobban csúszik az időm, tehát azzal sem lennék előrébb."


Ha ez már felmerült az régen rossz.

2021. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem merült fel eddig a szakítás gondolta egyikünkben sem.
2021. szept. 20. 13:37
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha te így gondolkodsz, hogy ha otthagynátok egymást, akkor jobban vagy rosszabbul járnál, akkor nem lehet valami nagy a szerelem a részedről. Szerintem ezt érzi a barátod is, ezért nem akarja megkérni a kezedet.
2021. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Abba igaza van a barátodnak, hogy előbb lakjatok együtt. Lakva ismerszik meg az ember szokták mondani és nem is akkora hülyeség.

A másik hogy biztos ő is szeretné vagy csak azért mondja hogy ne nyaggasd? Múltkor pont egy 40+os nő tett fel itt egy kérdést, hhogy mit tegyen mert a férje beismerte hogy egész életében azért húzta halasztotta a gyereket mert ő nem is akart és csak arra várt mikor megy már ki a felesége az időből. Csak azért hazudott, mert félt hogy ha megmondja hogy nem akar gyereket akkor elhagyja a nő. Ilyen ember is van.

2021. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy ha otthagynák egymást, akkor mással ugyanúgy kellene kezdenem mindent elölről, még jobban csúszik az időm, tehát azzal sem lennék előrébb".

Vagyis tökmindegy kivel, csak mielőbb házassag meg család mert lemaradsz a többiektől?

Ne haragudj de nagy probléma van, ha még nem vetted volna észre...

2021. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

"Múltkor pont egy 40+os nő tett fel itt egy kérdést, hhogy mit tegyen mert a férje beismerte hogy egész életében azért húzta halasztotta a gyereket mert ő nem is akart és csak arra várt mikor megy már ki a felesége az időből. Csak azért hazudott, mert félt hogy ha megmondja hogy nem akar gyereket akkor elhagyja a nő."



Ez durva.

2021. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%
18. Ja én is csak neztem, családi kapcsolatok kategóriában volt, 1 2 hete asszem.
2021. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A házasság és a gyerek a szememben nem eredmény. Kb bárki bármikor képes rá. Miért ebben méred a lemaradást, miért nem valami valódi teljesítményben?
2021. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!