Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem tul nagyon az igenyeim...

Nekem tul nagyon az igenyeim vagy tenyleg ennyire kette szakadt volna az egesz?

Figyelt kérdés
Vagy igenytelen elhizott pasikat talalok a tarskereso appokon vagy a masik vegletet aki a tedmeben eli minden percet es selfizget a tukor elott? Az arany kozep ut mar nem is letezik? Mellesleg 28 vagyok, nem gyerek, de azert ennyire nehezen lehessen manapsag egy normalis part talalni azert ez eleg kiabrandito!
2021. szept. 7. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Minek állsz össze mindenkivel? Persze hogy nem tetszik egyik sem, ha nem is figyeled milyen ember.


Egyébként amúgy is nehéz normális kapcsolatot találni az tény.

2021. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki beszelt olyanrol, hogy mindenkivel osze allok? Nagy fogalom zavarban lehetsz ahogy latom...
2021. szept. 7. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Én is így vagyok kérdező, 29 éves nőként, csak azt várom el a pasitól ami nekem is megvan vagy ahogy kinézek. De ezek, anyám borogass!

Amúgy a szülőkkel élő, nőktől félő férfiakat kihagytad. Na meg van a nárcisztikus és a csak szórakozni vágyó típus. Normális nincs, én már teszek rá.

2021. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 koszi ezt nagyon jol latod!!
2021. szept. 7. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
A divat befolyasolhat olyat is, aki nem total idiota, de nem is egy fene nagy egyeniseg. Manapsag olyanok is idiota modon pozolnak, akik sose hittek volna. Ugyhogy en kozottuk turkalnek.
2021. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Femcelek. Ennyi év alatt meg kellett volna tanulni a párválasztás metódusait.
2021. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!