Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy adhd-s vagyok?

Honnan tudom hogy adhd-s vagyok?

Figyelt kérdés

Régen emlékszem mindig elkalandoztam órán, rajzolgattam, bámultam ki az ablakon stb. (most is megesik)

Az elmúlt 1-2 évben eléggé rossz hangulatom van, nem vagyok depressziós szerintem, csak sok minden összejött. Lehetséges hogyha figyelemzavaros vagyok, akkor ez jobban előhozza ?

Hogy tudnám megállapítani hogy az vagyok-e? Vagy mi baj van velem?


2021. szept. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Pszichiáter diagnosztizál.
2021. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Ez az adhd-s baromság engem nagyon ki tud akasztani..


Egy egészséges gyereknek ilyen a természete, ami nem érdekli az nem fogja lekötni a figyelmét!

2021. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ki tudsz egy online tesztet, ha szeretnél:

[link]


Ha ez alapján felmerül a gyanú, érdemes szakemberhez fordulni, aki felállítja a pontos diagnózist.

2021. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én enyhén legalább - pszichológus szerint - figyelem zavaros vagyok. Én nem fogom kivizsgáltatni, mert nem akarok belezuhanni abba a mocsárba hogy "jahj, igen, bár ne lennék adds vagy adhd-s, akkor menne a suli, menne ez, menne az..."


Senkit nem érdekel. Legfeljebb felírnak valami flancos gyógyszert, amihez drog szintjén hozzászokom. Nekem ez nem hiányzik, inkább mindent beleadok és dolgozom rajta.



Te dolgod, de .agadat ne diagnosztizáld! Az a legrosszabb ha bebeszélsz magadnak valamit, hogy "jujj de különleges vagyok."

2021. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!