Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem tett semmit a hugom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem tett semmit a hugom, megis elsore jo kapcsolata lett? N

Figyelt kérdés
Hugom most 25. Egy eve van kapcsolata. Elotte senki nem tetszett neki, meg csak randizni se volt, nem volt szrrelmes, hidegen hagytak a fium/ferfiak, egyetem alatt is. Aztan, mint aki megtalalta elete szerelmet. Mindig is varni akart, ezt tudom, nem is eroltettuk ra, csak furcsalltuk hogy senkije nem volt meg, pedig nem csunya. A pasija valami alom, megerto, empatikus, turelmes, uriember, es az is gyonyoru, amikor pl bemutatja valakinek, es nem azt mondja, hogy baratnoje, noje, hanem, hogy a hugom az o kedvese. Nekem bezzeg, nem volt tiz kapcsolatom, de egytol egyig szakitas lett a vege. Igaz van akinem csak megadtam a lehetoseget, hogy a dologbol szerelem novi ki magat, szoval nem voltam bele szerelmes, de ba**er, nem egyedul akarom leelni az eletemet! Ferfit, gyereket, es talan egy macskat vagy teknost is szeretnek. Neki miert jott ossze elsore? Mindez azert tortent mert baromi sokat vart? Szeretem a hugomat, de nem tudom felfogni, hogy neki miert jott ossze, mikozben nem is probalt soha az eletben baratot szerezni, ismerkedni. Erre tessek, egy igazi gyongyot kapott maganak, aki raadasul szep jovo ele nez, mert ki szeretne menni nehany even belul kulfoldre elhelyezkedni a szakmajaban. Ha nem a varakozas, akkor mi az oka, hogy igy lett? Csak a szrencse?
2021. szept. 21. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

De a várakozás.

Értékes lány maradt, nem mint te. Nem kell mindenkinek esélyt adni hogy szerelmes legyél. Szex lesz/lett belőle, és elhasználódsz, kiégsz. Minden értelemben. Hát ez van, türelem rózsát terem.

2021. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy a várakozás, mekkora fa*zság ez... Egyszerűen csak szerencséje volt, ennyi.
2021. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ne vádold magad, nem érdemre osztják...

Igenis szerencse kérdése is, hogy találkozol-e hozzád illővel. Ha épp nem jön össze, akkor jön ez a van sapka-nincs sapka ítélkezés, hogy biztos túl sokat/túl keveset próbálkoztál blablabla... Rengeteg értékes ember van egyedül, és sok a rossz kapcsolat is, ami csak kívülről tűnik jónak...

2021. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Én azért kíváncsi lennék arra az álom palira, nem tudhatod, hogy valójában milyen, lehet nem is annyira álom férfi mint hiszed

Amúgy szerintem is csak szerencse, nem amiatt mert várakozott

2021. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A válasz egyszerű. Húgod tudta mit akar, és nem kötött kompromisszumot, szikla szilárdan kivárta az "igazit". (Aztán majd az idő bizonyít, hogy az-e.) Te meg röppentél *szról *szra. Ez van. Most vagy tanulsz ebből és te is vársz, vagy folytatod az eddigieket.
2021. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy év az semmi.
2021. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudják megindokolni hogy miért de a "szerencse"...xD Az hát...

Tenni kell a szerencséért, nem elárverezni magad.

2021. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse is és várakozás is. Akiről már az elején látszik, hogy egy pöts, nem kell vele leállni, hátha alapon.

Eljön neked is, csak nem szabad beleragadni "nincs jobb" alapon idiótákkal kapcsolatba, mert akkor hiába jönne olyan lehetőség, akivel boldog lehetnél.

2021. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez szokott történni akkor, amikor a frissen szinglivé vált csajok max. 1-2 hónapig "válogatnak", majd gyorsan összejönnek az aktuális felhozatalból az "ettől már úgyse jön jobb" vagy a "hű de sármos, én biztos megfogom, nem úgy mint az előző 150 csaja" típusú jelölttel. Aztán amikor nem meglepő módon mégse működik a kapcsolat, akkor indul is újra a ciklus. Aztán 5-10 ilyen ciklus után, közeledve/elhagyva a 30. életévet, jön a "nincs is normális pasi, inkább veszek egy macskát/kutyát" korszak.


A Pareto-elvet erre is feltételezve (a potenciális jelöltek 20%-a alkalmas neked tartósra/házasságra). A gyakorlatban ez úgy nézne ki, hogy pl. 1 év alatt jelentkezne nálad 100 hapsi, akik közül 20 megfelelő neked. Igen ám, de a "selejt" aktívabb, mivel ők többet vannak szabadon (mivel alkalmatlanok tartósra, ezért az idő nagy részében szinglik) vagy nem is akarnak tartósat (ezért nonstop társkeresőznek a szex miatt).

Vagyis simán lehet, hogy az első pár hónapban az első 40 jelentkező közül mind "selejt", és lehet, hogy fél év múlva a 60 jelöltből is csak 6-7 lesz normális...


33F

2021. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többiekhez: Kérdező, ezt nem érdem szerint osztogatja az Élet. Simán szerencséje volt a huginak.
2021. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!