Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis ha igy erzem magam?

Normalis ha igy erzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, utobbi par napban nagyon nem voltam jol.

Ketto nagy dolog nyomja a szivemet, az egyik az, hogy negyedik alkalommal buktam meg a forgalmi vizsgan, nekem ez borzaszto megalazo, es nyomaszto.

A masik egy lany miatt van. Most hetvegen talalkoztam vele, egesz jo volt, megbeszeltuk, hogy lesz folytatasa. Elotte is ismertem mar, mert egy kozos baratunk szulinapjan talalkoztunk eloszor, es ott kavartunk. Azota is beszelgettunk, de mivel o budapesti csak most tudtunk talalkozni. Kb 4-5 orara lakik amugy tolem. En mentem el hozza budapestre. Az volt a gond, hogy budapesten külön mentünk bulizni (én az én barátaimmal, ő az övéivel)aztán én annyira beruhtam, hogy smároltam egy idegen lánnyal.

Akivel délelőtt találkoztam persze nem tud erről.

Most nagyon rosszul érzem magam, és nyilván nem lehet mondani, hogy véletlen volt, de a világomat nem tudtam.. nagyon megbántam és ha nem iszom annyit, biztos nem történik meg. Magyon lelkiismeret furdalásom van. Nem vagyunk együtt a lánnyal, de megkedveltem és szerintem ő is engem. Nem volt szép dolog.

Ez a kettő miatt az utóbbi két napban kb csak sírhatnékom van (pedig évek óta nem sírtam, ám a forgalmi után kiadtam magamból), remeg a kezem, lábam, hányingerem van, figyelmetlen vagyok, mintha enyhén depressziós is..


Valaki érzett már ilyet? Mit lehet ilyenkor tenni? A lánnyal azóta nem beszéltem, és nem is lenne pofám nagyon ráírni


19/F a lány 18



2021. szept. 23. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha nem rendelkezel semmi empátiával akkor kérlek ne irogass ilyeneket. A debilizáló szorongás egy létező dolog ami az illető teljesítményére rányomja a bélyegét. Ettől függetlenül még vezethet jól

Amúgy meg *fogykos akart lenni szerintem 😂

2021. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es lehet hogy egymassal smaciztatok :DDD
2021. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!