Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a II....

Mi a véleményetek a II. világháborús hagyományőrzésről/újrajátszásról, azaz találkozókról? Nem furcsa az,hogy valaki német egyenruhában beöltözve parádézik, akiket elvileg a tetteik miatt "mindenki utál?"

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem azonosul az akkori ideológiával nincs problémám velük.
2020. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy évben egyszer lenne egy szinvonalas parádé akkor nem lenne semmi gond de az önálló harmadosztályú bohóckodás már nevetséges


Ez például egy szép és igényes hagyományőrző parádé az első világháborúról csak az a baj, hogy nem Németországban csinálják igazi németek

https://www.youtube.com/watch?v=adzg_iMg9Sc

2020. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
De igen! És a nagy magyar találkozók is nagyon furcsák, kokárdával, zászlóval, itt a faluban már többször láttam, bennem visszatetszést kelt, pont az ellenkezőjét, mint amit egyébként éreznem kellene (azt hiszem)
2020. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik előttem szólóval egyetértek!


Ameddig csak játék, addig semmi baj sincs vele! Szuper dolog a hagyomány őrzés, ezek a harci játékok, régi fegyverek, egyenruhák, járművek gyűjtése, stb.


DE, ahogy írtam, ameddig játék!


Amikor ez már átcsap felsőbbrendűségbe, ideológiát csinálnak belőle, az már visszatetsző.


Ahogy az előttem szóló írta: nem a magyar találkozókkal van gond, hanem az eltúlzott magyarkodással, a mások lenézésével.

2020. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a célja: a történelem bemutatása, vagy egy politikai üzenet. Nyilván az utóbbival vannak gondok.
2020. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!