Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa ember, aki mindenkinek...

Furcsa ember, aki mindenkinek köszönget de neki vissza senki? Miért csinálja akkor?

Figyelt kérdés

Konditeremben ahova jártam volt egy srác. Mindig ahogy jött köszönt a személyzetnek az edzőknek meg úgy mindenkinek. Kitartóan mintha ismernék egymást. Neki néha egy-két lány visszaköszönt, de általában senki. Azt mondják azt se tudják ki ez az alak.

Minek köszönget ha nem vevők rá? Nem veszi észre, hogy nem szimpatikus senkinek, senki nem akar haverkodni vele? Ennyi erőből a buszmegállóban is odamehetne mindenkihez.


2021. jan. 21. 03:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva jártam így! Mindig köszöngettem, nem köszöntek vissza. Feladtam, egy idő után én se köszöntem. Egy idő után visszahallottam, hogy én milyen barátságtalan pokróc vagyok, még köszönni se szoktam... Lehet ezt akarja elkerülni!
2021. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért csinálja, higy barátkozzanak vele. Csak jobb kultúrának tartja ahol az emberek köszönnek ezért köszön. Aki meg jobban tartja a nem köszönést nem köszön. Ez egy csata :D
2021. jan. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámtól kiskoromban azt tanultam,hogy illik mindenkinek köszönni,hogy ne nézzenek bunkónak.Azt mondta hülyének nézhetnek,azokkal nem kell foglalkozni,de legalább nem mondhatja azt senki rám,hogy ez a gyerek milyen bunkó,mert még köszönni se tanították meg a szülei.Így ha úgy érzem hogy valaki szimpatikus arra egyszerűen ráköszönök,van aki visszaköszön,van aki viszont bunkó és csak les,biztos hülyének tart,de leszarom,mert ez egy szép gesztus szerintem,még egy idegen felé is.Pontosabban pláne egy idegen felé,mert sosem tudhatod kinek okozol ezzel egy icipici kis örömöt,lehet hogy valaki épp szomorú valami miatt,vagy mérges,ideges,azokra direkt ráköszönök,és nagy valószínűség szerint nem,de ha mégis sikerül,hogy arra a pillanatra elfelejtkezik a rossz gondolatairól,nekem már megérte.
2021. jan. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy alapvető viselkedési dolog az, hogy ha bemegyek valahová, akkor köszönök. Mondjuk ha vannak bent százan, akkor nem mindenkinek külön. Az viszont nagy bunkóság, ha köszön valaki nem visszaköszönni. Elég tré emberek közé jártál.
2021. jan. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki köszön, az már haverkodni akár? Neki volt gyerekszobája.
2021. jan. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x adok esélyt mindenkinek. Benne van a pakliban, hogy elsőre nem hallotta, második alkalommal egyértelműen, hangosabban köszönök, közelebbről, ha úgy is leszarja, akkor onnantól kezdve nem létezik számomra az ember és úgy nézem levegőnek, hogy asse tudja mi van. Nem így megyen ez itten Gyöngyösön, hogy én köszöngetek a másik meg arra nem méltóztat, hogy aszondja, hogy fapapucs. Akkor nem kap ő se üdvözletet.
2021. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.:Sokat jártam oda régen.(60-i vok).Ismered a Mephisto-t,működik még?
2021. jan. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az általad említett embert minősíti le, hanem akik nem fogyadák a köszönést.

.

Az illemszabályok nem ismerete, ill, be nem tartása = bunkóság.

Az illemszabályok szerint:

- köszönni nem muszáj, de illik,

- korra és nemre tekinte nélkül az köszön, aki jön, vagy távozik.

(Ez alól egy kivétel van: ha az illtő távozása testi kényszer hatására [kivezetés, cipőorr haszálata] történik.)

2021. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
'fogyadák' helyett 'fogadják'-ot olvassatok.
2021. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet amit az egyes mond, ez gyakori jelenség. Bár én akkor sem alázkodnék meg így. Ez már megalázó, inkább mondjanak rólam amit akarnak. Kit érdekel?
2021. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!