Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol vannak azok az emberek,...

Citromfűlevél kérdése:

Hol vannak azok az emberek, akik aludtak óvodában?

Figyelt kérdés

Amikor óvodába jártam sosem tudtam ebéd után aludni, de mindenki más körülöttem tudott.

Eddig életem során bárkivel beszélgettem az óvodai délutáni alvásról, azt mondta, hogy soha, vagy csak nagyon ritkán aludt, de a körülötte lévők mind aludtak. Még nem beszéltem olyannal, aki azt mondta volna, hogy ő sokszor aludt.

Biztos léteznek ezek az óvodai alvós emberek, mert mindenki látta őket, ahogy ott aludtak mellettünk, akkor most mi van velük?

Emlékeznek egyáltalán arra, hogy ők aludtak, vagy azt hiszik, hogy ők sem?

Vagy szégyen azt mondani, hogy ő aludtak az óvodában?



2021. szept. 28. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam sosem aludni, összesen egy alkalomra emlékszem, mikor végre sikerült. Másoktól mindig azt hallottam, hogy tudtak aludni. Nekem otthon se sikerült, nagyon utáltam, azota sem szundikálok napközben sosem.
2022. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!