Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy le tiltottam...

Jól tettem, hogy le tiltottam mindenhol mert nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Az egyik exemmel tegnap este ősze keveredunk, de az este után nyílt fel a szemem, hogy tényleg nem kell már nekem se ilyen szempontból, de még a szex se volt ennyire pocsék. Le tiltottam mindenhol, semmi elő jelet nem adtam neki. Egyszerűen nem akarok tőle semmit, talán így észre veszi, hogy felejtse el egy életre? Vagy hagynom kelett volna?
2021. szept. 28. 14:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Az el felejtettem írni, hogy én 29 vagyok ő 38.

El nézvést át írt pár szót amit utólag vettem észre!

2021. szept. 28. 14:24
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted, már eleve le sem kellett volna vele feküdni. Nem hiába ex.
2021. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsétlent jól összezavartad.
2021. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De miért?

Nem akartam tőle semmit ennyi vol, 1 alkalom és kész. Részemről

2021. szept. 28. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én értem hogy egy hp vagy, de a magatartásoddal pont az ellenkezőjét érezteted vele.
2021. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha rá jövök, hogy nem kell, nem akarok tőle semmit, de a szex se volt megenyire sz@r, de egymástól se akarunk ezen kívül semmit, akkor minek kéne bárhol is tartogatnom?
2021. szept. 28. 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem írt olyat hogy tartogatnod kéne. Attól még fogalmad sincs mit akarsz, gyerek vagy, és szórakozol más érzelmeivel. Ez a baj.
2021. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Ő egy emberi lény.

Attól függetlenül, hogy mit akarsz annyit megérdemel a másik, hogy szólsz neki, ez hiba volt, nem lesz ismétlés.

2021. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És ő szerintetek nem szórakozott velem?

Nem tudjátok mivel nem írtam le miket művel anno velem vagy miért lett vége....de inkább hagyjuk is.... Annyit mondok rá sokszor a lelkem sírt...

2021. szept. 28. 14:47
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez a legkevesebb amit visza adtam neki! A többit majd masra bízom!
2021. szept. 28. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!