Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy beszéljek, hogy az...

Hogy beszéljek, hogy az legyen amit én akarok, nem amit ő? (pl fodrásznál, tetkosnál, rokonnál, mindenhol)

Figyelt kérdés

állandóan megmagyarázzák mi áll nekem jól, mi nem, holott nincs elferdült ízlésem, pl a kockafejemhez nem szeretem ha nem takarja a hajam hossza az arccsontom, stb, de a fodrász már csak azért is levágja, megtépi.

ugyanez pl sminktetkosnál, ha mondom neki, hogy ferde a szám és az egyik oldalán ne húzza a kontúrvonalam alá, erre direkt alatta csinálja és ráadásul olyan erősen, és sokszor, hogy azóta már minden kikopott csak ott nem. vagy a nők a nőknek csak rosszat tudnak okozni? járjak férfi fodrászhoz, meg keressek férfisminktetkost?


vagy mamám ad kaját én hálálkodva pakolom be a kis szatyromba, erre, de mindkettő, kivesz mindent, hogy nem úgy kell pakolni, mert kiborul, stb, majd ő, én szólok, hogy én akarom pakolni, ahogy nekem jó (amúgy felnőtt vagyok, aki tud pakolni)erre azért is kivesznek mindent már szabályosan erőszakkal a kezemből!


de anno olyan is volt már még kamaszként, hogy tejfehér körömlakkot akartam venni, az eladó meg szabályosan nem akarta nekem eladni, mert az szerinte nem szép a körmön, csak franciásan. még úgy kellett harcolnom, hogy de nekem olyan kell, adja már ide.


szóval hogy mondjam másképp ezeket

légyszi itt hagyd meg a hajam hosszát

légyszi a kontúrvonal alatt ne tetoválj

majd pakolok én

kérek egy tejfehér körömlakkot


ötletem nincs.


2013. nov. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod meg a hajam hosszát, nem fizetem ki a számlát.

Ha kitetoválod a kontúrvonal alatt, nem fizetem ki a számlát.

Mama, köszi a sok kaját. Itt a szatyor, ha annyira béna vagyok, tessék pakolj be.

Kérek egy tejfehér körömlakkot. Vagy bemész egy olyan üzletbe, ahol te leveszed a polcról és kész.

:D

Egyébként meg: válts fodrászt. A sminktetoválók először megrajzolják, hogy hova kéne tetoválni. Ezt te előzetesen megnézed. Tetszik? Maradsz, leokézod. Nem tetszik? Megmondod, hogy hol javítsa ki. Nem akarja? Köszönöd szépen, a viszont látásra.

Nekem eddig sosem volt ilyen problémám. Ha nem úgy csinálták meg a hajam, ahogy én gondoltam, akkor nem mentem oda többet. Sminktetováláshoz is csak egy helyre kellett mennem. Referenciák alapján választottam.

Merre laksz? Ennyire nincs választék jó szakemberekből?

2013. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jászságban


én azt hittem hogy én váltom ezt ki az emberekből, hogy úgy érzik muszáj befolyásolniuk

2013. nov. 17. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél határozott. több önbizalom. te vagy a "domináns":D az lesz amit te akarsz.
2014. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szoktam figyelni bnőmet, őt pl üzletekben körülugrálják az eladók, még akkor is, ha semmit nem vesz

próbálok tőle "tanulni"


de próbálok domináns lenni, de általában nem az vagyok :(

2014. jan. 30. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
randi?
2014. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!