Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet választanát...

Melyik munkahelyet választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy gyárban dolgozok, amit nagyon nagyon utálok, nem normálisak a munkakörülmények, fejetlenség van bent minden téren, az új műszakvezető köcsög, 12 órában nagyon nem akar telni az idő, mert borzasztó unalmas. Most a fizetés is kevesebb lett ideiglenesen, de legalább az az egy pozitívuma van, hogy a fizu az általában egész jó, főleg ha még túlórázol is. Csak minden porcikám gyűlöli azt a helyet.

Hosszabb távú tervem a Netpincér vagy a Wolt, amit októberben ki is próbáltam, csak kocsival, és úgy nem tetszett, fel is mondtam. Most szeretnék venni egy robogót, és azzal csinálnám. Viszont nem szeretnék meggondolatlanul felmondani sehol se, ezért eleinte a kettőt együtt csinálnám, hogy meglássam, hogy mennyire megy. A gyárban az a jó, hogy 3 napot 12 órázol, majd van 3 nap szabadnapod, és akkor csinálnám eleinte a futárkodást.

Viszont mivel ennyire utálom ezt a helyet, pedig még csak 1,5 hónapja dolgozom itt, nagyon fel szeretnék mondani. Ideiglenesen a Mekin gondolkozom, mert előtte 4,5 évig Burger Kingben dolgoztam, van tapasztalatom, és szerettem is, sokkal jobban, mint a gyárat. A gyorséttermek közül meg a Meki fizet a legjobban. Viszont ott annyira nem tudnám összeegyeztetni a futárkodást és azt. Lehetne, csak nehezebben és fárasztóbban. Viszont ez is csak ideiglenes lenne.


Két fő ok miatt dilemmázok. Az egyik ugye az, hogy nehezebben összeegyeztethető a futárkodás a Mekivel. A másik, hogy a gyár jobban fizet. Párommal most költöztünk albérletbe, felezve mindennel együtt havi 100 a lakbér + kaja. Ki tudnám fizetni a mekis fizetésből is, csak mellette magamra nem igazán tudnék költeni, és nehezebb lenne féretennem robogóra meg felszerelésre, tovább kéne dolgoznom érte.



2021. márc. 4. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Gyár
Meki
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok mindent akarsz egyszerre változtatni.

Amellett kell döntened, amelyik mellett az albit is fizetni tudod úgy, hogy mellette azért tudjál venni egy pár zoknit.

2021. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam, mert szerintem egyik sem.

A gyár azért nem, mert utálod, viszont a szabadnapok és a pénz miatt az lenne a logikusabb.

A Meki egy szar hely, állandóan cserélődnek a dolgozók, a fizetésed kevesebb lenne mint a gyárban és futárkodni sem tudnál mellette.


Keress egy harmadikat, ami minden szempontból jobb mindegyiknél, de addig ne mondj fel a gyárban!

2021. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy biztos munkahelyed, sok szabadidővel, jò fizetèssel. Hasznàld ki! Tanulj valamit melò mellett...
2021. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2: Konkrétan a Mekiről nincs tapasztalatom, de szinte ugyanolyan, mint a Burger. Az nem volt szar egyáltalán, imádtam ott dolgozni, egyedül a fizetéssel volt problémám, semmi mással.

A harmadik, ami minden szempontból jó lenne az a futárkodás lesz. De kb egy hónapig azt szeretném csinálni valamelyik mellett. Az a kérdés, hogy melyik mellett.


#3: Azért annyira nem biztos az sem, még próbaidőn vagyok. A 3 nap pihi az tényleg jó, a fizetés most sokkal kevesebb lesz, mint kellene. Tanulnék én, ha tudnám, hogy mihez szeretnék kezdeni magammal. De ez egy teljesen más kérdés, ebbe ne menjünk bele, ez egy másik dilemmám. Jelenleg a futárkodás állna hozzám a legközelebb. Semmiképpen sem tervezek hosszútávra a gyárral, mert tényleg nagyon utálom.

2021. márc. 4. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mivel TE írtad, hogy a Meki mellett nem nagyon tudnál futárkodni, akkor meg is adtad magadnak a választ!

2021. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!