Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koliban a szobatársam...

A koliban a szobatársam kizabálja a hűtőből a kajámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. Eddig se volt szimpatikus de most hogy elkezdett lopkodni, nagyon felhúzott. Eltűnt már többször is ilyen-olyan kaja. Tagadja, hogy ő ette volna meg. De akkor meg ki más? Ketten vagyunk egy szobában. Kamera tudtommal nincs beszerelve, és nem járkál senki a szobánkba. Mit tegyek?

2021. okt. 5. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

A hashajtóval semmi probléma nincs, a gépzsír és WD40 az már mérgezés.

Bizonyítsa be, hogy nem csak romlott volt a lopott kaja... Szerinted mikor fogalakozik a rendőrség egy nagy f.osással?!?!

2021. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
Jajaja, még ki is röhögik, és közlik vele, hogy megérdemelte.
2021. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%

#8 persze rakhatsz, ha ezzel nem kockáztatod más egészségét (pl azért mert egyedül laksz). Amíg viszont más is elveheti akár véletlen az ételed, addig ezt nem teheted meg.

#9 Laborvizsgálatok mindent kimutatnak. Ha mérgezés gyanúja merül fel, kötelessége a szerveknek kivizsgálniuk a dolgot. A maradékot így olyan könnyen nem dobhatod ki. Hidd el, beismeri a bíróknak, hogy figyelmetlenség volt és onnantól kezdve a kajalopás lesz a kisebbik gond.

2021. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
És magát miért nem fosathatja meg? A hashajtó pedig mióta mérgezés?
2021. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

13-as Gyilkossági ügyekért nem nyomoznak ennyit, hűtsd le magad. Gondolom sok CSI-t meg NCIS-t nézel :-D

Különben meg mondtad a szobatársadnak, hogy hashajtó van benne. Csak nem figyelt. Vagy lehet a gyógyszeredből is lopott... Mert akkor 13-as logikája szerint gyógyszert előlhagyni is a másik veszélyeztetése, mert bármikor beveheti.

Maradéééék?! Szerinted az ilyen bélpoklos tolvaj hagy maradékot?!?! :-D

2021. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

7,13 tipikus buta, tudálékos f@sz vagy😂, okoskodsz itt, mint egy idióta. A labor mindent kimutat, aha, ha rákos vagy nem jutsz be egy laborra😂, majd egy kis fosásért hatósági vizsgálatot rendelnek, meg bíró, meg minden. Megeszi, befosik, én a maradékot kidobom, ez fél nap mondjuk. Kiveszik a kukából? Honnan tudja melyik kukában van? Egyáltalán tudja-e a szerv, hogy valamit keresni kell és pont a kukában. Vagy lehúzom a wc-n, akkor utána mennek a csatornába.

Most képzeld el a szitut, bemegy a rendőrségre, hogy ő fosik nagyon, azt mondják majd neki, hogy akkor orvoshoz menjen ember😂, vagy egyen étcsokit.

Ezt csak azért vezettem így le, hogy lásd mekkora marha vagy😂, nekem ebben a tekintetben küldetéstudatom van😂, egyre nehezebben viselem a hülyéket.

2021. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok hülye 16-os, ellentétben a rossz akaró emberekkel, na azok az igazi hülyék és nekem is elegem van belőlük. Kulturált emberek lennénk, nemde? Én megértem, ha ez a színvonal amit írtok, de próbálnék rajta segíteni. Nekem pedig az a küldetéstudatom, hogy ne tűzzel harcoljunk a tűz ellen. Mint a hetes válaszomban is kifejtettem, bőven elég lenne ráírni, hogy ez van a kajában, ha megeszi akkor ez lesz és nem vállal felelősséget a durva tünetekért senki. Nincs az az Isten, hogy megkockáztassa a kajalopó, ha a negyede igaz, akkor sem. Így nem ütheti meg a bokáját a kérdező és az ennivaló is megmarad :)

#15 Nem nézek semmi krimit, de nem kell attól függetlenül lesüllyedni ennyire. Még ha nem is járnak utána. Ha pedig mégis, akkor ne adjuk meg a lehetőségét sem, hogy ebből vesztesen jöjjünk ki.

2021. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

7,13,17-es!

Fordítva ülsz a lovon.

Megint levezetem😂, mert azt akarom, hogy értsed és majd később egy normális ember legyen belőled.

Van egy ember, aki éli az életét, tanul, dolgozik, vigyáz a kis pénzére, mert kevés van neki, mondjuk ez a kérdező. Megveszi a boltban, elkészíti az ennivalóját és beteszi a frigóba. Örül neki, mert van mit egyen mondjuk 1-2 napig. Aztán szaladgál, jön megy, tanul, dolgozik avval a biztos tudattal, hogy mikor haza megy kajálni fog, mert gondoskodott magáról.

Van egy másik ember, ez aki ellopja a kaját. Ez is éli az életét, jön megy, csinálja amit kell. De hiányzik belőle egy gátlás, mégpedig az, hogy a más cuccához engedély nélkül nem nyúlunk. Szerencsére ez a gátlás a legtöbb emberben benne van, de mindig vannak renitensek😂. Ha egyszer előfordul és többet nem, azt még el lehet fogadni, lehet benézte, összetévesztette a kaját. De ha rendszeres, akkor a tolvaj beállt már egy kajaszerzési forrásra. Pont mint egy állat, mint mondjuk egy róka, amelyik minden nap talál egy tojást egy fa mellett, az ott minden nap megfog jelenni. Míg rá nem lőnek, vagy p1csán nem rúgják😂, onnantól elmarad.

Ez nem rosszakarás, ez az igazság kiderítése és a tolvaj enyhe megregulázása. Itt a tolvaj a rossz ember, ezt kell először felismerned, akit le kell álítani. Mint amikor az öregek kertjéből lopják a terményeket, azt is azért csinálják, akik csinálják, mert nincs, vagy vicces a bünti és az átlag, becsületes ember ebben az országban igen körülményesen gyakorolhatja az önvédelemhez való jogát.

2021. okt. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már, a hashajtóért feljelenti, de a lopásért nem jelentheti fel a kérdező, ugye? Mekkora marha vagy. :D Még a kérdező a hibás, te hol születtél, az akólban?? Még ő zárja a kajáját, ne a másik ne lopja el, pofám leszakad ombre! Egyébként nekem random is szokott cifrafosásom lenni, de ha megzabálnám más kajáját, akkor belekalkulálom, értitek... :D hogy attól esetleg menni fog a hasam, mert más főztje, nem szoktam olyat enni, stb. Egyébként meg én leüvölteném a fejét első körben, az biztos, hogy ne legyen már ilyen enyves kezű rohadék, vagy esetleg adjak pénzt kajára?

Volt egy ilyen "barátnőm", neki folyton mindenből kellett, már ha kibontottál egy adag valamit, ő mászott oda, hogy "acca, acca, csak egy kicsiiiiit" mondom neked nincs kajád? Gazdagok voltak, mi meg szegények, meg ráadásul irigy is volt, mert amikor én kértem például az ő csokijából, akkor nem adott.

2021. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Annyit tehetsz hogy szeretsz rá lakatot,és neki még neked neki legyen kulcsa.

És megint eltűnik az kajád,akkor zárd be az ajtót, és "senki se làtott semmit"

2021. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!