Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek ?

Miért ilyenek az emberek ?

Figyelt kérdés

Próbáltam nyitni, barátkozni... Vagy leszarnak, vagy lelki szemetesnek használnak...

Pl:

Beszélek már valakivel több mint 1 éve szerintem, de több hónapja az tuti. Mindig csak magáról beszél az utóbbi időben, én mindig meghallgatom őt stb...

Mintha egy segélyvonal lennék.


2021. okt. 6. 22:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem is ez van csomó barátommal. Állandóan magukról beszélnek, és én meg állandóan meghallgatom őket, és tanácsokat adok nekik stb., de őket nem érdekli velem mi van.

Igazabol azt hiszem, innen derülnek ki, kik az igazi barátok. Aki kihasznál, lelki szemetesnek használ, az hasznot lát benned. Aki viszont erdeklodik irantad is, és érdekli mi van veled, hogy van, az egy jó barát szerintem. Csak ezekből kevés van.

2021. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Kicsikém lépj be egy klubba vagy keresgélj az alapján amit szeretsz szűrd meg jól
2021. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit flegma lenni velük. Ne érezzék, hogy te nagy segítő vagy feléjük, irányítsd úgy a dolgot, hogy ezt neki kell megoldania, sikerül, tehát biztasd. Így talán távol marad kissé.
2021. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!