Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél jelenleg, hogy...

Mit tennél jelenleg, hogy egészségesebb legyen az emberek gondolkodása?

Figyelt kérdés
Ha valaki például vezet egy fórumot valamelyik oldalon, majd építő jellegű válaszokat vár hozzá, rengeteg negatív véleményt kap hozzá. Az a baj ezzel, hogy a megoldás folyamata is nehezebb lesz, amit az adott témával kapcsolatban vár az “üzemeltető”, emellett még olyan dolgok, emberek is előjönnek, amit sok éve lezárt az ember. Pl: volt osztálytársak, általánosból. Nem is csoda, hogy senki nem akar igazán majd osztálytalálkozóra menni, hiszen rengeteg méreg van az emberekben. Tisztelet a kivételnek. Az emberek, akiket mindenki a múltban hagy, az nem véletlenül történik. Tehát, a munkahelyen sok a negatív ember, az utcán, a boltokban, az ismerőseid körében, a múltból visszatérő osztálytárs/osztálytársak személyében, akkor miért csodálkozunk, hogy ennyi betegség jelenik meg a világban, ha rengetegen csak ártani próbálunk másoknak?
2021. okt. 4. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rakhatok rendet - és ha akarnék, sem tudnék rendet rakni - vadidegen emberek fejében. Nem is hagynák és jogom sincs ahhoz, hogy ezt erőltetve tegyek kísérletet erre. Az meg megint egy külön történet, hogy egyéni szinten ki mire tekint rendként az agyában, ill. mások agyában.
2021. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják, ha jó dolgokra koncentrál az ember, akkor a rosszaknak nem lesz helye. Viszont, azt tapasztalni egyéni szinten, hogy ez egy darabig működik, de aztán rengeteg olyan emberrel találkozunk, aki irigység, rosszindulat, unalom miatt, érvényesülni akar, mások elnyomásával.
2021. okt. 4. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű el kell kerülni az ilyen embereket. Én úgy oldottam meg mikor hivtak osztàlytalalkozóra, hogy nemet mondtam. Nem értette meg az egyik buzgómócsing. Amikor megkérdérdezte de miééért nem jössz el? Aķor azt mondtam azért mert a súlyos testi sértés bűncselekmény. Azota nem keresnek.Tudom ez nem egy nyugis megoldas de én jobban érzem magam.
2021. okt. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj de nagyon nagy hulyeseg, hogy azzal hogy nem gondolsz a rosszra, akkor majd pozitív ember leszel. Jól látod, hogy ez csak ideig-oraig működik. Mintha egy éhes oroszlán lenne a házban, de úgy gondolkoznal, hogy inkább úgy csinálsz, mintha nem lenne ott. De, ott van, és valamit kezdeni kell vele.

Az emberek sokfélék, akaratlan is megbantunk másokat mikor csak magunkra figyelünk. Az élet sokszor próbára tesz minket, naivsag arra vagyakozni, hogy majd mindenki más megvaltozik és akkor jó lesz a világ! Változtatni egyedül te tudsz magadon. És hát nem könnyű, az ilyen blod tanácsok hogy legyél pozitív ez kb olyan mint hogy vegyél levegőt!

2021. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A másik, ám lényeges körülmény, hogy az emberek igen túlnyomó hányada hajlamos arra, hogy öntörvényűen közelítsen meg bármit is, - mindig talál szinte mindenki önmagát "felmentő" körülményt, amikor bort iszik és vizet prédikál. (1.+)
2021. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eltemetném azokat,akiknek nincs és nem is hajlandóak rá.

Aztán normális társadalom majd normális gyerekeket nevel,csak az a baj hogy olyan alacsony a létszám,hogy elég kockázatos lenne...

A területtel nincs baj,az kicsi.

2021. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Politikai vezércsere, ami alap, mert "az" is generálja ezt a xar társadalmi állapotot.
2021. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!