Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves tagok! Ki tart (itt,...

Kedves tagok! Ki tart (itt, ezen a weboldalon) engem az ellenségének, és miért? (Már azon kevesek, akik "ismernek".)

Figyelt kérdés
Mert én sok felhasználót annak tartok, különböző okok miatt, de ugyanakkor, sokan pedig szimpatikusak számomra.
2021. okt. 10. 00:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
#3 Nem véletlen, hogy aki ilyen kérdést feltesz, az ellenségének tekint embereket. Egy normális, egészséges gondolkodású ember el tudja viselni, ha másoknak más a véleménye, nem ellenségeskedik akkor sem, ha a másikat bunkónak tartja, legföljebb nem beszél vele többet. Ez az "ellenségeskedés" buta, ovis szokás. Én pl most emiatt a válasz miatt az ellenséged leszek gondolom, de pont leszharom.
2021. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

#8., hú, köszi! Most beleolvastam. Hát, kérdező, az ellenségem továbbra sem vagy, de hogy nagyon eltérően gondolkodunk, az tuti.

Üdv, a 4.

2021. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk azért, mert aki nem osztja a torzult világnézetedet azt már csak ezért az ellenségednek tekinted
2021. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

10:13

Nézőpont kérdése, hogy kinek mi számít torznak. Ezen a weboldalon sajnos a legtöbben a te véleményeden vannak, viszont szerencsére sok hazafi van az országban.

2021. okt. 10. 18:51
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

#14: amiről te beszélsz annak vajmi kevés köze van a hazafisághoz. Pusztán nemzeti köntösbe bújtatott rasszizmus, meg gyűlölködés. Ezért is szomorú, hogy alapvetően nemes eszméket tesztek tönkre így generációkra


#13

2021. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert (például) ellenzem, hogy lerombolják a templomokat, szerinted már gyűlölködő vagyok? Minden egészségesen gondolkodó hazafi ellenezné.
2021. okt. 11. 16:10
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyfelől nem attól vagy hazafi, hogy keresztény vagy. Másfelől senki nem rombol le használatban lévő templomokat. Az üresen kongó épületek, ha nem műemlék értékűek, feleslegesek. Harmadszor, ha kereszténynek vallod magad, akkor ezt a gyűlölködést, ítélkezést befejezhetnéd, mert annyi közöd sincs a kereszténységhez, mint Koppány vezérnek hajdan.
2021. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%
Még a nemzeti és a keresztény értékek között sem tudsz különbséget tenni...
2021. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Persze, mert te annyira tudod/tudsz...
2021. nov. 4. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!