Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rengeteget fogytam de még...

Rengeteget fogytam de még mindig önbizalom hiányos vagyok, kit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokáig kövér voltam és emiatt szorongtam rengeteget.

35 kilót fogytam, 26 éves nő vagyok, hiába lettem szép és csinos ugyanúgy sz.rba se nézem magam mert ehhez szoktam hozzá az utóbbi 16 évem alatt.

Rengeteget edzettem és diétáztam, megtanultam öltözködni is és mára már tényleg egy tip top nő vagyok. De a pasik azonnal kiszagolják az önbizalom hiányt és rendszerint az olyanok találnak meg akik kihasználnak.

Változtatni akarok ezen.

Hogyan kéne szerintetek?


2021. okt. 12. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon jellemző, rengetegen éreznek így fogyás után. Testképzavar. Én 45 kg fogyás után tapasztaltam ezt évekig. Olvass utána, nálam sokkal okosabb szakemberek készítenek erről a fogalomról videókat és podcasteket. Attól, hogy kívül már esztétikusnak érzed magad a lelked nem követ ilyen gyorsan. Gondolom nem néhány napig voltál túlsúlyos. A sok szociális negatív visszajelzés és a saját véleményed magadról nem fog néhány hét alatt változni a tudatalattidban. Sajnos nem a csak a diéta és sport a munka ilyenkor, hanem a mentális része is.
2021. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom nem a kgoktól függ.
2021. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!