Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért örülne ha sírnék, ha...

Miért örülne ha sírnék, ha szakítana velem?

Figyelt kérdés

Ekkor mérgemben mondtam hogy szakítson velem, vagy szakítok vele, akkor azt mondta miért viselkedek ilyen hülyén, nem akar engem elhagyni. Azt mondta súlyos hangulatingadozasaim vannak, már valamikor én is furán érzem magam. Valamikor nagyon kedves, és mikor veszekedünk nagyon belém tud rúgni, ilyenkor azt mondja hülye vagyok. Ha lehülyéz persze nem tudok hozzá jó arcot vágni.


De én meg milyen ember vagyok már, hogy ő beteg és hányik, ez is biztos azért van mert rosszat akartam neki.


2021. okt. 13. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek sem tesz jót ez a kapcsolat... sőt, lehet, hogy egy darabig semmilyen párkapcsolatot sem kellene erőltetni senkivel...mással sem...
2021. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért vagyok rá sokszor mérges, mert még azt a kevés találkozót is lemondja, ahányszor együtt lehetnénk. Mindig talál valami okot.
2021. okt. 13. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész pontosan miért te vagy a hibás abban, hogy ő hány?
2021. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha lemondja, annak mi az oka?

Ha mindig lemondja, minek a kapcsolat?

2021. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért örülne ha sírnál, mert fontosnak akarja magát érezni. Mérgező egy "kapcsolat" lehet, vess neki véget mielőtt mélyebb sebeket ejtene benned. Nem egészséges sem a kapcsolat, sem a degenerált nárcisztikus f@ barátod.
2021. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!