Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vertek már meg? Ha igen hogyan?

Vertek már meg? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit morbid a kérdés. De engem még soha így nem is tudom hogyan történik ez.

Például vannak haragosaid, ketten-hárman letámadnak a sötétben, egyen-ketten lefognak a másik meg megver. Ilyenkor mit szoktak csinálni, hogyan hova ütnek vagy miket csinálnak?

Valaki járt már így bármelyik oldalról?



2021. okt. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi videót ajánlom a témában:

[link]


😀

2021. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párszor szájon vágtak, meg néhány rúgás volt fiatal koromban, de semmi komoly (kicsit én is kiharcoltam). Fiatal felnőttként aztán egyszer kiraboltak, ott bordatörés, gyomros, hasas, szájas, állítólag még a nyakamon is állt a csávó, úgy szedték le rólam. Itt persze áldozat voltam. A rehab azért sokkal több volt, mint 8 nap. Nem tettem feljelentést, ismertem az elkövetőt, megoldottam saját berkekben.
2021. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen.

Apukám egyszer megvert.

Mert az én gyomrom valamiertcnem bírja a gyógyszereket és így bármi fáj arra anyukám ad injekciót és többször is nem akartam engedni hisz félek a tűtöl .

Ezt egyszer megsokalta és ezért.

2021. okt. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Apám gyerekként rendszeresen vert, anyám fogott le közben.


Egyszer meg a kökiben mentem a vonathoz a plázán keresztül, mikor szembe jött egy cigány pár. A nagy széles folyosón hiába húzódtam le, ők egyre közelebb jöttek, majd a csaj nagyon nekem jött, közben a táskámba is belekapaszkodott.

Nem hagytam, hogy elvegye, visszarántottam tőle a táskámat, erre ő elkezdte a hajamat tépni, a pasija meg ellökött és a földön rúgdosott.

A biztonsági őr szedte le őket rólam, rendőrt akart hívni, erre ezek elrohantak.

2021. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!