Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi cikkről? Tényleg megéri ez a mértéktelenség?

Figyelt kérdés

A cikk linkje: [link]


Miért nem lehet mértéket tartani? Miért ilyen akaratgyenge a legtöbb ember, aki nem betegség miatt hízik meg, hanem mert össze-vissza eszik minden szemetet, ráadásul sokat és nem képes mozogni?



2021. okt. 20. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem akaratgyengeség, hanem konkrétan betegség. Mentális, de betegség.


Én nem forrongok rajta, nincs értelme. De mindig sajnálatot érzek, mikor valakit látok elvesztegrtni ilyen hülyeségekkel a legszebb éveit. Szomorú, hogy egyeseknek ennyi az élet

2021. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1

Lassú, de biztos öngyilkosság, sajnos.

Lehet kérni orvosi segítséget, pszichológust, pszichiátert, de ha valaki nem kér, ám legyen, ő így döntött, az ő felelőssége. Akaraterő szükséges ahhoz, hogy valaki meggyógyuljon egy függőségből. Ezért írtam, hogy akaratgyenge.

2021. okt. 20. 13:40
 3/24 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha tele zabálad magad mindig még szarul is leszel, semmi értelme.
2021. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, akaratgyengék, de te meg miért rúgsz beléjük?
2021. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
2. Még hozzátenném mindenkinek vannak lustább időszakai, így hogy covid óta edzéseim se nagyon voltak én is felszedtem egy laza 10kg-ot.
2021. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5

El lehet menni futni, lehet saját testsúlyos edzést végezni és nem kell annyit enni. Ilyen egyszerű. Nem kell a kifogásokat gyártani, hogy karantén kg-k..stb..


Az nem belerúgás, ha a másikat szembesíted a hibájával, de tudom, mond meg a igazat és betörik a fejed.

2021. okt. 20. 14:37
 7/24 anonim ***** válasza:
Van róla dokumentumfilm. Kért segítséget csak nem tetszett neki mikor azt mondták, hogy kevesebbet kell enni. Egy másik országba kellett volna szállítani de a súlya miatt nem volt megoldható, így teltek az évek de semmit nem fogyott, orvosok voltak nála, segíteni akartak de nem volt meg benne az akaraterő csak panaszkodott, a feleségének is elege lett. Egyébként Guam, ahol élt ismert arról, hogy nagyon sok súlyosan elhízott ember van.
2021. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyan az, mint amikor más, cigaretával, piával, droggal teszi tönkre magát. Mindegyik pszihiatriai probléma, csak fokozatban van különbség.
2021. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
6. Azt ne mond, hogy te életedbe mindent tökéletesen pengén csinálsz és soha az életbe nem kényelmesedtél el. Neked nincs se káros függőséged, mindenből egészségeset veszel ki van számolva minden? Mert ez se tesz épp jót, egy ilyen embert ismertem 40 évesen pedig fogta azt meghalt.
2021. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

100%-ban makk egészséges vagyok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nincs autóm, minden nap minimum 50 percet gyalogolok, heti szinten 10 km-t futok, nyáron, mikor strandoltam egyszerre leúsztam 2 km-t. Otthon van egy 10 kg-s súlyzóm, amivel edzeni szoktam. Most az ugrálókötelezésbe vetettem bele magam és megállás, megakadás nélkül ugrálókötelezek 4 és fél percet.

Ha hullahopkarikázom, akkor minimum 30 perc megállás nélkül.

Az alakomra mindig is hiú voltam, soha nem igénytelenedtem el. Ha fel is ment a karácsonyi nasik miatt 1 - 1,5 kg, azt leadtam.


Nem tökéletes az életem, viszont a saját egészségemet komolyan veszem. Sokáig szeretnék élni egészségesen, amiért minden egyes nap teszek nemcsak testileg, hanem lelkileg is egyaránt.


A kalóriákat soha nem számoltam. Tudod létezik olyan, hogy megérzés és tudatosság.

31 éves nő vagyok, 159 centihez vagyok 46-47 kg, és enyhén izmos is.

2021. okt. 20. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!