Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy felelőtlenség lenne így...

Nagy felelőtlenség lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
31 évesen, úgy hogy semilyen kapcsolatom nem volt a másik nemmel. Tehát adoptáció során. Nem vagyok beteg vagy ilyesmi, csak nincs szocális készségem. Úgy érzem anyán kívűl mindent tudnék biztosítani egy gyereknek, még el is tudnám kényeztetni. Van biztos anyagi hátterem, házam stb. szóval ezekkel nem lenne gond. Egyre jobban hajlok erre az ötletre. Esetleg aki ismert ugyanilyen körülmények között nevelkedett gyereket, mit gondol róla ? Semmiképpen nem akarom tönkretenni valaki életét, ha miattam valamiből hiányosságot szenved.

2021. okt. 21. 22:30
 1/6 anonim válasza:
68%
Szia. A kèrdèsedből nem derült ki egyèrtelműen, hogy egyedülàlló fèrfikènt vagy meleg fèrfikènt szeretnèl örökbefogadni. Igazàból ez csak az örökbefogadàs miatt lènyeges. Egyèbkènt szerintem nem felelőtlensèg így gyereket vàllalni. Minden ember aki őszintèn vàgyik gyermekre, megèrdemli, hogy szülő lehessen. Hàny embernek születik úgy gyereke, hogy semmi anyagi hàttèr, vagy felelőssègteljes viselkedès nincs mögötte. Na az felelőtlensèg. A problèma csak az, egyedülàlló fèrfiak vannak az örökbefogadàsi lista legvègèn.
2021. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg elfelejtettem. Hetero vagyok.
2021. okt. 21. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

En adnek neked gyereket.


De parnak szoktak adni. Szoval egy novel baratkozz ossze es jatszatok el,h egy par vagytok a gyerek miatt.


Magan nevelootthonokbol kapsz gyereket. Sot idosebbet kene kerned,hogy ne kelljen bajlodni oltoztetessel meg etetessel meg idkolaba kiseressel.

2021. okt. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hiába tudnál neki mindent megadni, egyedülálló férfinek nem adnak ki gyereket, még sötétet se. Ilyen a rendszer, mert az törvény, hogy a család az nő+férfi, apa és anya. Emiatt szívnak a meleg is, hiszen egy orvos vagy ügyvéd pár mellett se érezne hiányt semmiben a gyerek, csak azt híresztelik, hogy ettől ő is meleg lesz.
2021. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még házaspárként is sokat kell várni az örökbefogadásra, nem még így...
2021. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos egyedülálló nem igazán jut gyermekhez. Újszülött szinte esélytelen.
2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!