Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha az akivel...

Mit szólnátok ha az akivel nem akartok többet találkozni ott várna a lakásotoknál amikor hazamentek h beszéljen veletek?

Figyelt kérdés
A címet magától találta meg.
2021. okt. 23. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy elküldeném a francba. Vagy otthagynám. Ha újra megpróbálja vagy erőszakos lesz akkor fel is jelenteném. Viszont ez nyilván szituációtól is függ: nem mindegy miért nem akarok vele találkozni
2021. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Felnek tole.
2021. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélnék vele, bemennék a lakásomba, és ha erőszakosan viselkedne, nem engedne be, vagy nem menne el, akkor azonnal hívnám a rendőrséget.
2021. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy azonnal menjen el, ugyanis nem szeretnék beszélni vele. Megkerülném, bemennék a lakásomba és bezárkóznék. Ha még egyszer megismétlődne, rendőrt hívnék.
2021. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, most nem alkalmas" aztán tipli befelé :P
2021. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Félnék és nagyon dühös lennék.

Egyszer egy szakítás után hirtelen kikanyarodott és rám dudált, megállt mellettem. Mindenáron beszélni akart velem. Az igaz, hogy én e-mailben szakítottam vele, az nem volt szép, de ha találkozóra mentem volna ebből a célból, akkor az még szemetebb lett volna, mert azt hitte volna, hogy randizunk. Nem régi kapcsolat volt, épp csak alakult és közben rájöttem, hogy soha nem fogok tudni többet érezni iránta. Szóval véletlenül épp akkor arra járt autóval, amerre én is és beszélni akart velem. Akkor olyan fura érzésem volt, hogy pont akkor arra járt autóval. Másnap teljesen másik időpontban mentem arra, akkor is hirtelen elővágott a kanyarból, rám dudált, aztán tovább ment. Na akkor baromi pipa lettem volna, ha megint megáll, de akkor is olyan érzésem volt, hogy valahonnan tudta, hogy arra megyek.

Nem volt jó érzés, szerintem ha belemegyek a kapcsolatba, ez egyre durvább lett volna. Az a típus volt, aki megfigyeli a barátnőjét és kontroll alatt tartja, voltak erre utaló jelek, amikor olyan dolgokról kezdett beszámoltatni, amihez semmi köze. Eleve csak szexkapcsolatot akartam tőle, szóval nagyon hamar kezdett sokká válni nekem. Utána még egyszer próbált üzenni, azt sem vettem jó néven, mert valakivel üzent, akiről nem tudtam eldönteni, hogy tud-e kettőnkről, de nagyon úgy tűnt, hogy igen. Örülök, hogy megszabadultam tőle.

2021. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetésbe belemennék, amivel remélhetőleg lezárnánk mindent, azt csá.
2021. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdenék aggódni, hogy elég komolyan meg van borulva agyilag és nem fogok megszabadulni tőle
2021. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!