Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért maradtatok teljesen...

Miért maradtatok teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.
2021. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Beteg voltam fiatal koromban.Szüleim meghaltak, 18 évesen utcára kerültem.Több évig hajléktalan voltam.Elfagyott a lábam, fogaim kihullottak.Hajam is kopaszodott.

Ha meglát egy lány, inkább menekül előlem.

most van melóm, munkás szállón élek már 10 éve.

Tudtam venni egy 25 éves suzukit.

40 vagyok.

sokszor ha meglátnak a tescoban mikor a tolom a kocsit a pénztárhoz átadják a helyet, csak ne mögöttük álljak.

Szóval ez van velem.

Voltam közmunkás, hullamosó, sírásó,kukás, szemétszedő, vágóhídon hentes.

egyszer próbáltam társkeresőn ismerkedni, akinek írtam levelet azt írta vissza ha még egyszer küldök neki levelet felnyom a yardon.

Csak azért mert mertem neki írni szép bemutatkozó levelet.

2021. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Rokonaim nincsenek, egyke szülők kései gyereke vagyok. A barátaim egy része külföldre költözött, másnak az értékrendje változott túl sokat, de olyan is volt köztük, aki sajnos meghalt rákban. És amikor 30 éves koromban végetért az akkori párkapcsolatom, el sem tudtam volna képzelni, hogy ilyen nehéz lesz megbízható, elfogadó és szimpatikus társat találni.
2021. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Jó kérdés. Nem tudom. Mindenki éli a saját életét, le se szarnak kb. Ez jellemző a rokonságra , és a régi haverokra is..Ha a társasági életem még tovább fog romlani, akkor nem tudom mi lesz. Próbálok tenni ez ellen,de a covid közbeszólt, én is szelektáltam egy kicsit ismerősök közül. Azon a ponton vagyok jelenleg, hogy mindenkit hátrahagytam, és most lennék nyitott az ismerkedéshez, viszont nem tudom hol lehetne még baráti céllal is beszélgetni. :/
2021. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Van egy alapbetegségem, így a kutyának nem kellek. A szülők, tesó vannak.
2021. szept. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnálom.
2021. szept. 8. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

mert jobb így, elegem lett a sok hülyeségből és max barátok és család van, nem kell komolyabb kapcsolat


voltam már jobban egyedül, de amikor akartam változtattam

2021. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Crohn betegség miatt. Egy férfinak nem nézi el senki sajnos. Barátnö esélytelen, haverok se értették meg a dolgot.
2021. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horex ***** válasza:
81%

Nők jöttek mentek, az évtizedekkel elrepültek. Szülők meghaltak, úgyszintén a korosztályombeli rokonok, két éve temettük sz utolsó gyerekkori barátomat. Barátnőmmel nem élünk együtt, én bizonyos betegséggel küzdők. Érzem megyek lefelé, ha majd, akkor nem lesz aki egy pohár teát adna, a többit nem is említem

Mostanság a kezembe kerültek a felmenőim "ősi" iratai. A legrégibb egy születési bizonyitvány 1854-böl ,tehát bizonyára szerteágazó rokonságom lehet a világban, és mégis itt tengődöm egyedül

Időben tegyetek róla hogy az élet végén ne legyetek egyedül

2021. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!