Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül maradtam,...

Teljesen egyedül maradtam, nem látom a kiutat?

Figyelt kérdés
Kezdjük úgy hogy régen sok barátom volt iskolás, középiskolás korszakban, most felnőtt létemre igazán senki nem maradt, eleg kis városban elek, tehát aki maradt egy ideig, az sincs már itt, gyermekkori baratok se. Nagyon egyedül vagyok ez miatt kezdek mentálisan is rosszul lenni, én itt ragadtam csak dolgozni járok aztán haza unalmas minden, 4 fal között,neten próbáltam de nem jártam sikerrel eddig, költözni nem igen tudok.. Fogalmam sincs mit tegyek, ki van hasonló helyzetben esetleg ki volt?, köszönöm a tanácsokat!
2019. szept. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne hobbid, érdeklődési köröd, nem vágynál feltétlen (volt) barátokra.
2019. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen, adjon tanácsot köszönöm.. ://
2019. szept. 15. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:

olvasd el, amit írtam.


1.

2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sose gondoltam volna hogy ilyen helyzetben leszek ..:/
2019. szept. 15. 19:31
 5/13 A kérdező kommentje:
.... :(
2019. szept. 15. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, de nekem okom van rá erre, egy betegség. Azonban járok képzésekre, kerékpározom, és ehhez hasonló tevékenységeket végzek, ami ad változatosságot az életemnek.
2019. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen csak neekm ilyesmi szempontbol ahol lakom semmi nincs ,es varosba bejaras nagyon nehez ,rossz a kozelekedes
2019. szept. 16. 08:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval érdekes.
2019. szept. 16. 11:58
 9/13 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok. Gyerekkorom óta halálos betegségem van, de jól bírom. Néhány orvos szerint már halottnak kellene lennem kb 8 éve :D


Középiskolában és a kollégiumban az egyik legnépszerűbb srác voltam. Mindenkit ismertem, mindenkivel beszéltem. Persze megvolt a kemény mag is. Csajozás, barátnők... Pedig jól látható betegségem van.


Véget ért a középiskola. Nem tudtam már találkozni senkivel az állapotom miatt. Barátok eltűntek.

Közben kiderült, hogy van még egy halálos betegségem. Mára már járóképtelen vagyok. Minden másnap kórházba kell mennem az életben tartó kezelésemre.


Én ebből a helyzetből hozom ki amit lehet. Mivel minden másnap kórházba megyek szoros a kapcsolatom a betegszállítókkal, nővérekkel. Mára ők lettek a barátaim.

Vettem xbox one-t. Játszok. Vannak barátaim több országból. Együtt játszunk több játékkal is.


Ne keseredj el, ez nagyon fontos. Hozd ki a helyzetedből amit tudsz. Mozdulj ki a megszokott körforgásból. Kezdheted apró lépésekkel, vagy ugorj egy nagyot egyből. Munkatársakkal valami program.

2019. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kitartást neked, sok erőt egészséget!!
2019. szept. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!