Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki finoman?

Hogyan mondjam el neki finoman?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik tanítványom minden évben felköszönt Gyöngyi napon,vesz ajándékot stb.

De én Györgyi vagyok,nem Gyöngyi:D

Nem akarom, hogy megesertődjön(nagyon lelkis lány),vagy rosszul jöjjön le a dolog.



2021. okt. 27. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el. Ha esetleg magától rájön, akkor is mondd azt, hogy semmi baj, mások is vannak, akik olyankor köszöntenek, már megszoktad. :)
2021. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez rosszul esne neki?

Hát már az eleve fura hogy nem tudja a neved, én biztos elmondanám neki.

2021. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,hogy lenne jobb.

Én se szivesen mondanám el,olyan kedves,figyelmes:)

Sokan tudják,mikor tartom a névnapom,de pont nem érdeklik,nem hogy nem köszöntenek fel,még oda se böknek.

Ő legalább gondol rám:)

2021. okt. 27. 14:08
 4/13 A kérdező kommentje:

2#

Hát nem tudom.

Tanárnőnek hív(külön óra,nem suli).

2021. okt. 27. 14:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom, hogy megesertődjön(nagyon lelkis lány),vagy rosszul jöjjön le a dolog.


eleve ő a hibás hogy rosszul tudja a nevedet..:D

2021. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igaz,bár félreérthető:/

Nem ő,az első.

Elsőre én se értettem az ő nevét,de rákérdeztem.(Anna-Hanna,testvére Panka,ot meg Pannázák..)

2021. okt. 27. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha magánóra, simán lehet, hogy félreértette a neved, amikor bemutatkoztál, leírva még, gondolom, sehol se látja.

Esetleg valami olyan papírt hagyj "véletlenül" az orra előtt, amin nincs semmi fontos infó, de a neved rajta van. Vagy köszöntsd fel te is, vagy adj neki egy pici karácsonyi ajándékot, és írj hozzá egy kártyát, ami rajta van a neved vagy csak annyi, hogy Györgyi.

(Amúgy a Györgyi nekem is szokatlan, lehet, nem ismeri ezt a nevet.)

2021. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7# köszi,ez mind jó ötlet:)

Igen,tényleg érdekes név

2021. okt. 27. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, nincs ebből semmi. Legközelebb majd Györgyi napon fog köszönteni. Ha nekem mondana valaki ilyet, akkor biztos nem sértődnék meg, max. mosolyognék saját magamon egyet és kész.
2021. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld mindenkinek:)
2021. okt. 27. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!