Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg neki finoman?

Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki állandóan nyavalyog,hogy neki nincs barátja meg hogy a fiúk rá sem néznek.Nos,annyi vele a probléma,hogy kb.155-160 cm és több mint 100 kg..Egyszerűen nem fogja fel,hogy ez így rossz.Próbáltam neki finoman jelezni,hogy hát nem a belsővel van gond,hanem a külsővel,de nem veszi az adást.Nagyon idegesít már ezzel.Értem én hogy ő is szeretné,ha udvarolnának neki meg egyebek,de így hogy a karja nagyobb,mint fejem...

Egyébként nagyon rendes lány,de már az agyamra megy ezzel.Állandóan csak ez a téma nála.

Felajánlottam neki,hogy elmegyek vele kondiba vagy futni vagy ahova akar csak sportoljon már valamit.A válasza mindig nem volt,mert hááát azt neeem...neki az fárasztó.Inkább otthon döglik és két pofára tömi a csokit meg a fagyasztott sütiket meg kajákat.


Hogyan mondhatnám el neki úgy,hogy ne legyen sértődés belőle ? Szeretnék neki segíteni,már kiskorunk óta jóban vagyunk,de így nem tudok neki,ha még a kisujját sem mozdítja meg.

Egyáltalán hogyan vehetném rá ? Már az is elég lenne,ha mondjuk tornázna,de az is büdös neki.



2018. jan. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
keress neki egy olyan fiút, aki elfogadja "kövéren" is.
2018. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Juttasd elé ezt a kérdést "véletlenül".
2018. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerek perec?
2018. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban 2 kövér gyerek is fogyott 30 kilót mert mindig csesztettük őket, az a lényeg hogy sértődjön meg, éreztessétek vele rendszeresen akár sértő viccekkel hogy kövér és akkor meg akar majd változni. Ez durvának hangzik de nálunk működött.
2018. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jól mondja #1-es. Ha készen állsz befogadni egy alternatív megoldást: mutasd be nekem, én imádom az XXL lányokat ;). Írj privit, és megbeszéljük a részleteket :)
2018. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!